HTC 11 söylentilere göre 8 GB RAM ile gelebilir

HTC 11

HTC 11, dizüstü bilgisayarlara kafa tutacak bellek özellikleriyle gelebilir. Söylentilere göre HTC’nin yeni amiral gemisinde 8 GB RAM bulunacak.

HTC 10 ile eski ihtişamlı günlerine geri dönen HTC firması, amiral gemisi olarak nitelendirilen bu akıllı telefonunda üst düzey özelliklere yer vermişti. Özellikle performans, tasarım ve ses deneyimi konusunda HTC 10 kesinlikle takdiri hak eden bir cihazdı. Şimdi gündemde HTC 11 var ve eğer söylentiler doğruları yansıtıyorsa HTC’nin yeni amiral gemisi bomba gibi geliyor. Ubergizmo tarafından paylaşılan bilgilere göre HTC 11‘de 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve 5,5 inç QHD ekran bulunacak.

Qualcomm Snapdragon 835 ve 3700 mAh pil dedikoduları

Gücünü Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden alması beklenen cihaz, son dedikodulara göre çift 12 MP arka kameraya, Quick Charge 4.0 teknolojisine, Android 7.0 Nougat işletim sistemine ve 3700 mAh kapasiteli devasa bir pile sahip olacak. Telefonun ön kamerası 8 MP çözünürlükle gelecek. Eğer bu özellikler gerçekten HTC 11’de olursa, HTC’nin yeni akıllı telefonu bazı dizüstü bilgisayarlara kafa tutacak kadar güçlü olacak.

Şimdilik söylentiler dışında hiçbir bilgisi bulunmayan HTC 11 için gözümüz HTC’nin üstünde olacak. Konu hakkındaki gelişmeler için Cihaz.TV anlık bildirimlerine abone olmayı unutmayın.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here