HTC 11 özellikleri ortaya çıktı

HTC 11 ile ilgili ilk sızıntılar gelmeye başladı. Sızdırılan teknik özelliklere göre Snapdragon 835’li bir canavar geliyor.

Bu yıl 5 veya 6 yeni akıllı telefonu piyasaya sunacağı bilinen HTC, geçtiğimiz günlerde U Play ve U Ultra modellerini lanse etmişti. Bu yılın en önemli akıllı telefonlarından biri de bizim şimdilik HTC 11 adıyla andığımız ancak kesin adının ne olacağı belli olmayan amiral gemisi olacak.

Bugün itibarıyla ortaya çıkan bir ekran görüntüsü, telefonun muhtemel teknik özelliklerini açığa çıkardı. Buna göre cihaz, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelecek. Ayrıca bugüne kadar pek görmeye alışık olmadığımız 1556 x 2550 çözünürlüğe sahip ekran da dikkat çeken bir diğer detay.

htc 11

Ayrıca telefonda Android 7.12 Nougat işletim sistemi ve Sense 9 arayüzü yer alıyor. Tabii ki bu sızıntının şu anlık gerçek olup olmadığını bilmiyoruz. Önümüzdeki aylarda HTC kanadından bakalım böyle bir cihaz görebilecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here