HTC Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle tanıtım tarihi, özellikler

HTC Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle akıllı telefonların tanıtım tarihleri ve teknik özellikleri sızdırıldı - CihazTV

Orta seviye HTC Desire 10 Lifestyle ve Desire 10 Pro Android akıllı telefonların özellikleri ve tanıtım tarihileri sızdırıldı

HTC’nin orta sınıf Android akıllı telefonlarının isimleri, tanıtım tarihleri ve bazı teknik özellikleri internette görüldü. Desire 10 Lifestyle, serinin ekonomik modeli olarak nitelendiriliyor. Desire 10 Pro, Lifestyle’dan daha iddialı teknik özelliklerle donatılacak. İki cihazın da çift renkli gövde tasarımına sahip olacağı söyleniyor. Sızdırılan fotoğraflarda, Pro modelinin kenarlarının altın renkle süslendiği görülüyor.

Desire 10 Lifestyle özellikler, tanıtım tarihi

HTC Desire 10 Lifestyle, büyük ekranlı ama uygun fiyatlı bir akıllı telefon olacak. Cihazın 5,5 inç 720p ekranla donatıldığı, 2/3 GB RAM ve 16/32 GB depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacağı iddia ediliyor. Ürünün Qualcomm Snapdragon serisi işlemciden güç aldığı söyleniyor. Fakat aygıtın içerdiği mobil çipsetin serisi ve CPU çekirdeği sayısı henüz paylaşılmadı.

HTC Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle akıllı telefonların tanıtım tarihleri ve teknik özellikleri sızdırıldı - CihazTV

Bu akıllı telefonda 5 MP selfie kamerası ve LED flaşlı 13 MP arka kamera görme ihtimalimiz yüksek. Cihazın yüksek çözünürlüklü kameraların yanısıra yüksek ses kalitesi de sunacağı söyleniyor. HTC 10’da gördüğümüz BoomSound Hi-Fi Edition hoparlör teknolojisinin Lifestyle’da da görülmesi bekleniyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemli akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi Eylül ayında kesinleşecek.

Pro, HTC 10’un çoğu özelliğine ortak olabilir

HTC Desire 10 Pro, büyük bir ihtimalle “ekonomik HTC 10” sıfatıyla karşımıza çıkacak. Cihazın BoomSound Hi-Fi ve lazer odaklama teknolojili arka kamera gibi HTC 10 özellikleri taşıdığı söyleniyor. Bu akıllı telefonun bileşenleri hakkında henüz fazla bilgi bulunmuyor. Fakat cihazın 4 çekirdekli üst düzey Qualcomm işlemci içerdiği söyleniyor. Qualcomm’un yeni nesil üst seviye mobil çipsetleri arasında yalnızca Snapdragon 820 modeli 4 çekirdekli mimariye sahip. Cihazın siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Eylül 2016’da tanıtılacağı söyleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here