HyperX, 4266 MHz ve 4600 MHz Predator DDR4 RAM’lerini Tanıttı

Yüksek performanslı RAM almayı düşünenler HyperX’in yeni modellerine göz atmalı. 4266 MHz ve 4600 MHz hızlarında çalışan yeni Predator RAM’ler bu haberde.

Kingston Technology Company Inc.’nin oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, 4266 MHz ve 4600 MHz frekanslarında iki yeni yüksek hızlı Predator DDR4 bellek kitini duyurdu. Yeni frekans seçenekleri 8 GB modüllerde ikili kitler halinde satışa sunuluyor. Siyah alüminyum ısı dağıtıcısı ve siyah PCB’ye sahip olan modeller sistem tasarımcıları ve kendi sistemini toplayan kullanıcılar tarafından hazırlanan bilgisayarların görüntüsünü tamamlıyor.

“HyperX ekibi olarak, sistemleri için mümkün olan en yüksek performansı arayan yeni nesil PC meraklılarına Predator DDR4 serisini sunmaktan dolayı mutluyuz.” diyen HyperX DRAM İş Birimi Müdürü Kristy Ernt, sözlerini şöyle sürdürdü: “HyperX; oyun ve e-spor dünyasını desteklemeye devam ediyor. Oyun donanımları endüstrisinde yüksek hızlı bellek alanında güvenilir bir lider olarak kabul ediliyoruz.”

HyperX Predator DDR4, 4600 MHz’e ulaşan hız ve CL12-CL19 arasında değişen gecikme süreleriyle yüksek performans sağlıyor. Extreme Memory Profile (XMP) özelliği ise kullanıcılara belleklerin hızını standart teknik özelliklerin de üzerine çıkarma fırsatı veriyor. XMP sertifikasına hak kazanabilmek için zorlu test prosedürlerini başarıyla tamamlayan HyperX bellek modülleri, Intel’in en yeni yonga setleri için optimize ediliyor. Bellekler ayrıca AMD’nin en yeni yonga setlerinin çoğuyla uyumlu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Fabrikada yapılan kapsamlı testlerle, Predator DDR4 belleklerin üst düzey performans, hız ve güvenilirlik sunduğundan emin olunuyor.

HyperX, “We’re All Gamers” sloganını ciddiye alıyor. PC’de, mobil cihazlarda veya konsolda ister arada sırada oyun oynayan biri ister profesyonel bir oyuncu olsun; tasarlanan her bir bellek modülü, SSD, oyuncu kulaklığı, klavye, mouse veya mousepad ile beklentileri aşmayı hedefliyor.

HyperX Predator DDR4 Yeni Hızlı Modellerin Teknik Özellikleri:

Kapasiteler

2’li kit:16 GB

Frekanslar: 4266 MHz, 4600 MHz

Gecikme Süreleri: CL19

Voltaj: 1,4 V, 1,5 V

Çalışma Sıcaklıkları 0°C ila 85°C

Boyutlar: 133,35 mm x 42,2 mm x 8,3 mm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here