HyperX, Discord sertifikası alan ilk kulaklık üreticisi

HyperX Cloud II ve Cloud Revolver oyuncu kulaklıkları, Discord uygulamasından sertifika alan ilk ekipmanlar olarak kayıtlara geçti.

HyperX, Cloud II ve Cloud Revolver ürünleriyle sesli ve yazılı konuşma uygulaması Discord’dan oyuncu kulaklığı sertifikası alan ilk kulaklık üreticisi olduğunu duyurdu

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, çoklu oyunculu oyunların müdavimlerinin en sık kullandığı sesli ve yazılı iletişim uygulaması olan Discord’dan sertifika alan ilk oyuncu kulaklığı üreticisi oldu. Tüm dünyada 5 milyon kullanıcıya ulaşan ve her ay bu sayıya yaklaşık 1 milyon kullanıcının eklendiği Discord masaüstü ve mobil uygulaması, HyperX Cloud II ve Cloud Revolver ürünleri kullanıldığında, üst düzey ve berrak ses kalitesi ile hizmet veriyor.

hyperx-cloud-ii-gunmetal-discord-sertifikasi

Online oyun meraklılarının, diğer oyuncularla ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurmak için en çok tercih ettiği sesli ve görüntülü iletişim uygulamalarından olan Discord’un sertifikası için ürünler, en çok oynanan 5 oyun üzerinde yapılan testler ve akustik çalışmalarla değerlendirildi.

hyperx-cloud-ii-pembe

HyperX Cloud Revolver ve Cloud II üzerinde yapılan testler neticesinde, seslerde ve vokallerde bozulmaya, ekoya ve arkaplan gürültüsüne rastlanmayarak, Discord sertifikası ile değerlendirildi. Bu alanda ilk kez bir ürüne sertifika veren Discord’un masaüstü ve mobil uygulaması için en iyi deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için Cloud II ve Cloud Revolver öneriliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here