HyperX Cloud oyuncu kulaklıkları 1 milyondan fazla sattı

HyperX Cloud oyuncu kulaklıkları, yüksek ses performansları ve sunduğu özelliklere oranla uygun fiyatlarıyla oyun tutkunlarının ilgi odağı oldu.

Kingston Technology‘nin iştiraki, yüksek performanslı oyun ekipman ve donanımı üreticisi HyperX, oyuncu kulaklıklarıyla 1 milyon satış barajını geçti. İlk HyperX Cloud’un yola çıktığı Nisan 2014’ten bu yana 80’den fazla ülkede 10.000’den fazla mağazada oyuncuların beğenisine sunulan, Türkiye’de de oyunculardan büyük ilgi gören kulaklıklar, tüm dünyada 1 milyon satış rakamına ulaştı.

HyperX Cloud Core inceleme

Yüksek ses kalitesini mükemmel konforla buluşturan HyperX kulaklık ailesi, oyunculara stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatırken, bunu saatler süren kullanımda bile ağrıya ve rahatsızlığa yol açmayan tasarımı ve malzemesiyle sunuyor. 80’den fazla ülkede 10.000’den fazla satış noktasında kullanıcıların beğenisine sunulan, Türkiye’de de büyük ilgi gören HyperX Cloud kulaklık ailesi, global arenada da pek çok e-spor oyuncusunun tercihi durumunda…

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.