HyperX Cloud Revolver DreamHack Masters 2016’da satışa çıkıyor

HyperX, DreamHack Masters 2016’nın resmi kulaklık sponsoru oldu. HyperX Cloud Revolver ilk kez bu etkinlikte satışa sunulacak.

HyperX, 16-17 Nisan tarihlerinde İsveç’te Malmö Arena’da gerçekleşecek olan DreamHack Masters 2016’nın resmi kulaklık sponsoru olduğunu duyurdu. HyperX’in sponsorluğunu üstlendiği 4 takımın da CS: GO’da hünerlerini göstereceği organizasyonda HyperX Cloud kulaklık ailesinin yeni üyesi Revolver da ilk kez satışa sunulacak. HyperX Cloud Revolver’ı deneme fırsatı bulacak olan katılımcılar, diledikleri takdirde HyperX’in yeni nesil kulaklığını satın alabilecekler.

HyperX Cloud Revolver

İsveç’in Malmö kentinde gerçekleştirilecek olan eSpor’un en önemli organizasyonlarından DreamHack Masters 2016, tüm dünyadan profesyonel oyun takımlarını bir araya getirecek ve CS: GO’da kıyasıya bir rekabete sahne olacak. HyperX bu büyük organizasyonda kulaklık sponsoru olarak, oyunculara en iyi işitsel oyun performansını sunacak. HyperX’in merakla beklenen kulaklığı Revolver, DreamHack Masters 2016’nın ardından tüm dünyada mayıs ayı itibariyle satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here