HyperX Cloud Stinger yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla karşınızda

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle dikkat çeken yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Stinger ‘ı duyurdu.

Oyuncular ve performans tutkunları için ürettiği özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, yeni oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Stinger’ı duyurdu. Uygun fiyatlı olmasına karşın yüksek ses performansı vadeden ürün, 50 mm sürücülere sahip. Kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı 199 TL olarak belirlendi.

Yalnızca 275 gram ağırlığında olan kulaklık, saatler boyu kullanımda bile oyuncuları yormamak için tasarlandı. 90 derece döndürülebilen kulaklıklar, kulağın konumuna göre yerleşerek en uygun açıyla sesi iletirken, yumuşak kafa bandı başınızı hiç rahatsız etmiyor. Berrak ses kalitesi sayesinde oyunculara oyunlarda avantaj kazandıran HyperX Cloud Stinger, PC, Xbox One, PS4, Wii U ve mobil cihazlar için tamamen uyumlu biçimde destek veriyor.

HyperX Cloud Stinger

Ses açma ve kısma gibi kontrolleri kulaklık üzerinden yapabildiğiniz ürünün mikrofonu, “döndür sessize al” özelliği ile gürültüyü önleyerek pürüzsüz ses kalitesi sağlıyor. En iyi oyun deneyimini yaşatmak için üst düzey ses performansı ve uygun fiyatla oyun severler ile buluşan HyperX Cloud Stinger, konforlu yapısıyla da oyuncuların favorisi olacak.

HyperX Cloud Stinger ve HyperX ürünleri hakkında bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

HyperX Cloud Stinger Teknik Özellikleri

50 mm sürücü
18Hz – 23,000 Hz frekans aralığı
275 gr ağırlık
1.3 metre kablo uzunluğu ve 1.7 metre ek Y kablo

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here