HyperX Cloud Stinger inceleme (Video)

HyperX Cloud Stinger inceleme videomuz yayında. Bu videomuzda ortalama 200 TL fiyatla satılan oyuncu kulaklığı Cloud Stinger’a göz atıyoruz.

Kingston‘un oyuncu ekipmanlarını üreten alt markası HyperX, özellikle Cloud serisi kulaklıklarıyla oyuncuların öncelikli seçeneklerinden biri. Geçtiğimiz dönemlerde firmanın HyperX Cloud 2 ve HyperX Cloud Core adlı ürünlerini incelemiştik. Şimdiyse HyperX Cloud Stinger inceleme videomuzla karşınızdayız. Bu kulaklık, 200 TL civarında seyreden uygun fiyatına oranla son derece kaliteli tasarımı, güçlü 50 mm sürücüleri ve konforlu kullanım deneyimiyle öne çıkıyor.

HyperX Cloud Stinger inceleme – Tasarım Özellikleri

HyperX Cloud Stinger öncelikle üst düzey konforu ön plana çıkaran bir tasarıma sahip. Hafızalı süngere sahip kulak yastıkları, karizmatik görünümü, 90 derece dönebilen kulak kapakları ve dolanmaları önleyen silikonlu kablosu bu kulaklıkta dikkat çekiyor. Kulaklığın alt kısmında bulunan ses ayarlama tuşu oyunlarda ses seviyesini ayarlamanızı kolaylaştırıyor. Yukarı kaldırıldığında kapanıp aşağı indirdiğinizde açılan mikrofon oyun içi iletişimi daha keyifli bir hale getiriyor. 275 gram ağırlığa sahip olan kulaklık çok uzun süre oyun oynamanıza imkan tanıyor.

HyperX Cloud Stinger inceleme - Tasarım Özellikleri

HyperX Cloud Stinger inceleme – Donanım Özellikleri

Kulaklıkta neodimum mıknatıslı 50 mm çevresel sürücüler bulunuyor. Geri dönüşü kapalı olan bu sürücüler 18 Hz – 23.000 Hz arası frekans yanıtına sahip. 30 ohm empedans sunan HyperX Cloud Stinger, 102 desibele kadar ses verebiliyor. Kulaklığın 3,5 mm jak girişi sayesinde bu ürünü sadece PC’de değil konsollarda ve akıllı telefonlarda da kullanabiliyorsunuz. Cihazda bulunan mikrofon 50 HZ – 18.000 Hz arasında frekans yanıtına sahip. HyperX Cloud Stinger donanımsal özellikleriyle fiyatının hakkını veren bir ses deneyimi yaşatıyor.

Bu bilgilerden daha fazlası HyperX Cloud Stinger inceleme videomuzda sizleri bekliyor. Kulaklık hakkındaki sorularınızı sayfamızın ve YouTube videomuzun altındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.

HyperX Cloud Stinger fiyatı: 200 TL

HyperX Cloud Stinger Teknik Özellikleri

Kulaklık
Sürücü: Dinamik, neodim mıknatıslarla birlikte 50 mm
Tip: Çevresel, Geri dönüş kapalı
Frekans yanıtı: 18 Hz-23.000 Hz
Empedans: 30 Ω
Ses basınç seviyesi: 102 ± 3 dBSPL/mW, 1 kHz frekansta
T.H.D.: < 2%
Giriş gücü: Nominal 30 mW, Maksimum 500 mW
Ağırlık: 275g
Kablo uzunluğu ve tipi: Kulaklık (1,3 m) + Y Uzatma kablosu (1,7 m)
Bağlantı: Kulaklık – 3,5 mm fiş (4 kutuplu) + uzatma kablosu – 3,5 mm stereo ve mikrofon fişleri

Mikrofon
Eleman: Elektret kondansatör tipi mikrofon
Kutup düzeni: Tek yönlü, Gürültü önleme
Frekans yanıtı: 50 Hz~18.000 Hz
Hassasiyet: -40 dBV (0 dB=1 V/Pa,1 kHz)

Bu video da ilginizi çekebilir: HyperX Cloud Core incelemesi

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.