HyperX yeni oyuncu ekipmanlarını duyurdu

HyperX

HyperX markalı yeni oyuncu ekipmanları CES 2017 kapsamında duyuruldu. Fuarda üç yeni mekanik klavye ile birlikte bir kulaklık ve bir mouse tanıtıldı.

Kingston‘ın oyunculara hitap ettiği HyperX markası, CES 2017 kapsamında yepyeni oyuncu ekipmanlarını duyurdu. Fuar kapsamsında üç yeni mekanik klavye ile birlikte bir mouse ve bir dekulaklık tanıtıldı.

Geçtiğimiz aylarda ilk mekanik klavyesi olan Alloy FPS modelini tanıtan HyperX, şimdi de bu klavyenin Cherry Red ve Brown switch kullanan varyasyonlarını satışa çıkarıyor. Ayrıca ürünün RGB aydınlatmaya sahip Alloy RGB modeli de yakında satışta olacak.

HyperX Alloy RGB

Mouse tarafında ise 400, 800, 1600 ve 3200 DPI seçeneklerini sunan Pulsefire Mouse resmi olarak tanıtıldı. Siyah rengin hakim olduğu mouse, bir HyperX klasiği olarak kırmızı LED aydınlatmalar ile süslenmiş durumda. Açıklanan bilgilere göre Nisan ayında satışta olacak Pulsefire Mouse, 50 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Son olarak HyperX Cloud Revolver S modelini duyuran şirket Dolby 7.1 Surround Sound desteğini oyuncularla buluşturuyor. Yan taraflarında LED aydınlatmaların yer aldığı kulaklıkta, dahili mikrofon ile birlikte ses seviyesini ayarlayabildiğimiz bir de kontrol ünitesi yer alıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here