Instagram için albüm paylaşma özelliği geliyor

Instagram, albüm paylaşma özelliğini test ediyor. Bu özellikle birlikte tek bir gönderide birden fazla fotoğraf paylaşılabilecek.

Instagram en yeni sürümü olan 10.7.0 sürümünde kullanıcıların birden fazla fotoğrafı tek bir gönderide paylaşma özelliğini test ediyor. Böylece aynı Facebook ve Twitter sosyal ağlarında olduğu gibi kullanıcılar, birden fazla fotoğrafı barındıran albümlerini paylaşabilecek.

Gelen bilgilere göre bu özellik hem son kullanıcılar tarafından, hem de reklam verenler tarafından kullanılabilecek. Albüm özelliği, galerinizde yer alan 10 fotoğrafa kadar çalışacak. Yani bir başka deyişle en çok 10 fotoğraf barındıran albümler paylaşılabilecek. Zaman tünelinde albüm olarak paylaşılacak gönderi, kullanıcılar tarafından slideshow olarak görülebilecek.

instagram albüm

Henüz test aşamasında olan ve tüm kullanıcılara sunulmayan bu özellik önümüzdeki günlerde yayımlanacak güncelleme ile tüm iOS ve Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.