iPhone 7 ön panelinin fotoğrafı sızdırıldı, bu nesilde en az 2 yenilik yolda

Apple iPhone 7 ön paneli sızdırıldı - CihazTV

Sızdırılan bu cam ön panelin Apple iPhone 7’ye ait olduğu söyleniyor

Akıllı telefon dünyası, her yılın son çeyreğinde yeni nesil iPhone ile tanışmaya alıştı. Teknoloji tutkunları, Apple akıllı telefonlar hakkındaki en ufak bilgi kırıntılarını bile kaçırmak istemiyor. Tüketicilerin merakı, sızdırmacıların cesaretlenmesini sağlıyor. iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen en yeni görsel, Çin’in en kalabalık sosyal medya platformu Weibo’da paylaşıldı.

Sızdırılan fotoğraf, yekpare camdan üretilen kıvrımlı bir ön paneli içeriyor. Görsel bize yeni nesil iPhone hakkında ip uçları veriyor. Panelin üst kısmında, iki ufak açıklık bulunduğu dikkatimizi çekiyor. Temmuz ayında, yeni Apple telefonda 2 adet mesafe sensörü bulunacağı iddia edilmişti. Görselde dikkatimizi çeken açıklıklar, iddia edilen çift mesafe algılayıcıya ait olabilir.

Apple iPhone 7 ön paneli sızdırıldı - CihazTV

Fotoğrafta ayrıca, yeni iPhone’un önceki nesillerden daha büyük ahizeye sahip olduğu seçiliyor. Anlaşılan o ki Apple’ın yeni telefonuyla konuşurken karşınızdakini duyma sıkıntısı yaşamayacaksınız.

iOS 10 işletim sistemli iPhone 7’nin Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Cihazın detaylı teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi, Apple yetkililerinin Eylül’de düzenleyecekleri tanıtım sunumunda belli olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.