iPhone SE tanıtım etkinliğini canlı izleyin

Apple tutkunları için bugün çok önemli bir gün. İddialara göre iPhone SE bu akşam gerçekleştirilecek Apple etkinliğinde tanıtılacak.

Uzun süredir dedikodulara konu olan küçük ekranlı iPhone modeli iPhone SE, eğer Apple büyük bir sürpriz yapmazsa bu akşam tanıtılacak. Bu bağlantıdan canlı yayımlanacak olan “Let us loop you in” adlı tanıtım etkinliği, 2016 model Apple ürünleri ve hizmetleriyle tanışmamızı sağlayacak. Etkinlikte iPhone SE dışında iPad Pro’nun 9.7 inç ekranlı modelinin, hatta Apple Watch 2‘nin tanıtılabileceği düşünülüyor.

iPhone SE tanıtım etkinliği

Etkinliği canlı yayın olarak izlemek için Apple‘ın HTTP Live Streaming (HLS) teknolojisini destekleyen bir sisteme ihtiyacınız var. Bu canlı yayın, iPhone, iPad, iPod touch gibi cihazlarda iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemi güncellemesiyle Safari üzerinden; Safari 6.0.5 sürümüne sahip Mac bilgisayarlardan, 2. ya da 3. nesil Apple TV‘lerden ve Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda Microsoft Edge tarayıcı üzerinden izlenebilecek. Herkese iyi seyirler diliyor, konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.