Kingston DataTraveler 2000 incelemesi

Verilerinizi en güvenli şekilde şifrelemek ve yanınızda taşımak istiyorsanız Kingston DataTraveler 2000 incelemesi ile karşınızdayız.

Bilgilerinizi en iyi şekilde korumanız için piyasada birçok yazılımsal çözüm mevcut. Ancak bu çözümlerin hiçbiri, size taşınabilir veri güvenliği sağlayamaz. Kişisel bilgilerinizi ya da iş dokümanlarınızı her an, her yerde güvenle yanınızda taşımak istiyorsanız bir Kingston DataTraveler 2000‘e ihtiyacınız var.

Kingston DataTraveler 2000, üzerinde nümerik tuşlar bulunan, veri şifreleme teknolojili bir flaş bellek. 16/32/64GB depolama alanı seçenekleriyle satılan ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) arabirimiyle yüksek hızlı veri aktarımı yapabilen DataTraveler 2000, donanım tabanlı tam disk AES 256-bit şifreleme teknolojisi sayesinde en güvenilir veri depolama seçeneklerinden biri.

kingston-datatraveler-2000

Belleğin en dikkat çekici tasarım detayı, üzerinde bulunan toplam 10 tuşluk nümerik tuş takımı. Bu tuş takımı, cihazı kullanmadan önce kilidini açmanızı ya da kullandıktan sonra verileri yeniden kilitlemenizi sağlıyor. Kingston DataTraveler 2000 ayrıca IP57 suya ve toza dayanıklılık serfifikasıyla dikkat çekiyor. Cihazın kapsül şeklindeki contalı koruyucu kapağı verilerinizin her ortamda güvenle korunmasını sağlıyor.

Sonraki Sayfa: Kullanım Detayları (Tıklayın)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here