Lenovo, 2016 model bilgisayar ve akıllı telefon modellerini tanıttı

Lenovo, yeni bilgisayarlarını ve akıllı telefonlarını İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikle tanıttı. Gelin bu yeni cihazlara göz atalım.

Dünya PC pazarında birinci, akıllı telefon pazarında üçüncü sırada yer alan teknoloji devi Lenovo, 26.07.2016 tarihinde İstanbul Hilton Otel’de düzenlediği basın toplantısıyla yeni bilgisayar ve akıllı telefon modellerini tanıttı. Etkinlikte tüm Lenovo Türkiye yöneticileri yer alırken, yepyeni cihazların müjdesi verildi. Uzun süredir merakla beklenen MotoG serisi akıllı telefonların artık ülkemizde de satılacağını müjdeleyerek teknoloji tutkunlarını sevindiren Lenovo, yepyeni ürünleriyle 2016 yılında büyük ses getirecek.

Şimdi firmanın basın etkinliğinde tanıttığı yeni mobil cihazlara sırasıyla göz atalım.

Lenovo YOGA 710: “Çok Hafif, Çok Güçlü ve Çok Şık”

lenovo-yoga-710

Lenovo’nun en yeni üyelerinden YOGA 710, 6. nesil Intel Core™ i7 işlemcisiyle çok güçlü. YOGA 710, Windows 10 işletim sistemi kullanan piyasadaki en güçlü taşınabilir PC’lerden biri olarak dikkat çekiyor. YOGA 710’un güçlü işlemcisiyle video konferanslarınız, e-mail gönderimleriniz ve hatta fotoğraf düzenlemelerinizde farklı görevler arasında zorlanmadan geçiş yapabileceksiniz.

YOGA 510 ile Fiş Arama Derdine Son

lenovo-yoga-510

Yeni şık tasarımı, hafifliği ve %50 artırılmış pil ömrüyle yeni YOGA 510, 8.5 saat pil ömrüyle priz başında oturma zorunluluğuna son veriyor. Tüm YOGA ailesinde olduğu gibi 4 farklı kullanım modu arasında pürüzsüz geçiş imkanı sağlayan 14 inç’lik YOGA 510 sadece 1.75 kg. 6. nesil Intel Core™ i7 işlemci ve AMD® Radeon™ R7 M460 2GB GFX seçeneğiyle YOGA 510’da kusursuz bir çoklu kullanım deneyimi sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here