Lenovo MIIX 720 özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı

Lenovo MIIX 720

Lenovo MIIX 720 modeli resmi olarak duyuruldu. Şirket bu yeni ürün Surface Pro 4 ile rekabet edecek.

Lenovo MIIX 720 modeli Las Vegas‘ta gerçekleştirilen CES 2017 fuarı kapsamında resmi olarak duyuruldu. Lenovo‘nun Surface Pro 4 modeline rakip olarak ürettiği Lenovo MIIX 720 tableti Windows işletim sistemini kullanıyor ve ayrılabilen klavyesiyle esnek bir kullanım deneyimi sunuyor.

Lenovo MIIX 720 özellikleri

12 inç ekran boyutunda 2880 x 1920 gibi oldukça yüksek bir çözünürlük kullanan cihaz 400 nit maksimum parlaklık seviyesine sahip. Ayrıca ekranın Gorilla Glass ile korunduğunu da belirtelim.

En kalın noktasında 8,9 mm kalınlığa ve 780 gram ağırlığa sahip Lenovo MIIX 720′de bir adet USB 3.1 Type-C, bir adet USB 3.0 ve bir adet de USB 2.0 portu yer alıyor. Ayrıca iki harici ekrana kadar destek veren bir Thunderbolt 3 portunun da yer aldığını belirtelim.

lenovo miix 720 özellikleri

Gücünü en yeni Intel Kaby Lake işlemcilerinden alan cihazda 16 GB’a kadar DDR4 RAM ve 1 TB‘a kadar SSD depolama seçenekleri yer alıyor. Pil ömrü ise Lenovo tarafından 8 saat olarak açıklanmış durumda.

Microsoft‘un Windows Hello biyometrik güvenlik desteği sayesinde ön kamera aracılığıyla Iris göz taraması yapabilmek ve cihazın güvenliğini bu şekilde sağlayabilmek mümkün. Böylece parmak izi okuyucusunun olmadığı ürün, ihtiyacı olan güvenliği Iris taraması ile sunabiliyor.

Nisan ayı itibarıyla satışta olacak Lenovo MIIX 720 modeli 999 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Tabii ki bu fiyat ürünün en temel özellikler sunan modeli için geçerli olacak. Konfigürasyon arttıkça bu fiyatın arttığını göreceğiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here