Lenovo Yoga A12: 2’si 1 arada Android tablet

Lenovo Yoga A12 özellikleri

Lenovo Yoga A12 resmi olarak tanıtıldı. 2’si 1 arada Android tabletin özellikleri haberimizde.

Lenovo Yoga A12, tabletini bir dizüstü bilgisayar gibi kullanmak isteyenlere hitap ediyor. 2’si 1 arada formunda karşımıza çıkan cihaz, alüminyum ve magnezyum karşımı kasası ile birlikte 12.2 inç boyutlu ekranla birlikte geliyor.

En kalın noktasında 5.4 mm kalınlığa sahip cihaz, yaklaşık 1 kg ağırlığı ile oldukça taşınabilir bir yapıda. 12.2 inç boyutlu ekranda 720p HD çözünürlük sunan cihaz, bu noktada en azından 1080p Full HD olsaymış dedirtiyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Lenovo Yoga Book cihazında da kullanılan Halo klavye ile birlikte gelen cihaz, dokunmatik tabanlı ve kullanıcısından öğrenerek kelime tahmini yapan yapısıyla öne çıkıyor. İçerisinde Intel Atom x5 işlemcisinin yer aldığı tablette 2 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, Dolby Atmos teknolojisiyle güçlendirilmiş çift hoparlör ve 13 saate kadar pil ömrü yer alıyor.

Lenovo Yoga A12 özellikleri-3

8 Şubat itibarıyla satılmaya başlanacak cihaz 299 dolar fiyat etiketine sahip. Ayrıca gri ve pembe renk seçeneklerinin olduğunu belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here