LG G Pad III 10.1 tanıtıldı

LG G Pad III 10.1 resmi olarak tanıtıldı. Orta segmente hitap eden tabletin tüm özellikleri haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde sızıntıları ile ünlü @evleaks tarafından sızdırılan LGnin yeni tableti LG G Pad III 10.1 resmi olarak tanıtıldı.

Adından da anlayabileceğiniz üzere 10.1 inç ekran boyutu kullanan cihaz, Full HD çözünürlük sunuyor. Gücünü sekiz çekirdekli 1.5 GHz saat hızında çalışan işlemcisinden alan tablette 2 veya 3 GB RAM seçenekleri, 5 MP arka, 5  MP ön kamera ve 6,000 mAh batarya kapasitesi yer alıyor.

LG G Pad III 10.1

510 gram ağırlığında olan LG G Pad III 10.1 tableti, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi kullanıyor. Ayrıca dahili bir stand ile gelen tablet bu sayede 70 dereceye kadar bir ayar seçeneği sunuyor. Bununla birlikte Time Square arayüzü ile tableti bir masa saati veya ajandası olarak kullanabiliyorsunuz.

Yaklaşık 360 dolar fiyat etiketine sahip tablet şimdilik sadece Güney Kore’de satılacak. Ancak cihazın Stylus kalemli uluslararası versiyonu önümüzdeki yıl başında diğer ülkelerde de satışta olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here