LG Snowwhite Evde Dondurma Yapma Makinesi Tanıtıldı

LG Snowwhite ile evde dondurma yapmak çok kolay olacak. Firmanın yeni dondurma makinesi kapsüllerle evde dondurma yapmayı mümkün hale getiriyor.

LG firması Snowwhite isimli yeni ev tipi kapsüllü dondurma makinesini tanıttı. Evde 7 farklı dondurma çeşidini yapmanıza imkan tanıyan bu ilginç cihaz şu an prototip aşamasında. Firma tarafından verilen bilgilere göre bu makine yakında satışa çıkacak. LG Snowwhite ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki basın bülteninde sizleri bekliyor.

Basın Bülteni: LG’den Kapsüllü Dondurma Makinesi: Snowwhite

LG Electronics, prototipini görücüye çıkarttığı ev tipi kapsüllü dondurma yapma makinesi Snowwhite ile, aralarında dondurma, gelato, dondurulmuş yoğurdun da olduğu 7 farklı tatlıyı 2 ile 5 dakika arasında yapma kolaylığı sunuyor. Üstelik Snowwhite kendi kendini temizleyerek parçaları yıkama derdini ortadan kaldırıyor.

LG Electronics, geçtiğimiz günlerde katıldığı South by Southwest® (SXSW®) Festivali’nde günlük hayatı kolaylaştıracak pek çok yenilikçi yaşam ürününün yanı sıra, oldukça ses getiren ev tipi dondurma makinesi Snowwhite’ı da tanıttı. Satışa çıkar çıkmaz önce mutfakları, sonra gönülleri fethedeceğine kesin gözüyle bakılan Snowwhite, beraberinde bulunan kapsüller sayesinde, aralarında şerbet, sorbe, granita, gelato, dondurma, donmuş yoğurt, donmuş muhallebinin bulunduğu 7 çeşit tatlıyı, 2 ile 5 dakika arasında servise hazır hale getiriyor.

Dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı sağlayan cihaz, hazır kapsüller sayesinde, istenen tatlıyı, ideal soğukluk ve kıvamda hazırlıyor. LG Snowwhite ile beraber gelen kapsüllerin üzerinde bulunan QR kod, Snowwhite’a hangi tatlının, ne şekilde istendiğinin bilgisini veriyor. Böylelikle, dondurma ve benzeri tatlıları sevenlere sadece kapsülü ve malzemeyi seçip Snowwhite’a koymak ve tatlılarının keyfine bakmak kalıyor.

Evde hızlı ve pratik şekilde dondurma yapma imkanı sunan LG Snowwhite’ın en önemli özelliklerinde biri de, kendi kendini temizleyebilmesi. Böylelikle kullanıcılar, parçaları yıkayıp kurutmak, tekrar makineye takmak gibi yorucu ayrıntılardan kurtuluyorlar.

Şimdilik prototipi bulunan Snowwhite, yakın zamanda satışa da sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here