Monster Notebook E3’te Türkiye’yi temsil etti

Monster Notebook E3 fuar standı - CihazTV

Monster Notebook’un E3 standı büyük ilgi görüyor

Ürettiği yüksek performanslı cihazlarla kullanıcıların beğenisini kazanan Monster Notebook, E3’te Türkiye’yi gururla temsil ediyor. Şirketin oyuncu notebook’ları ve iş istasyonları 14-16 Haziran tarihlerinde Los Angeles Convention Center’da düzenlenen fuarda sergilenecek.

Monster Notebook E3 fuar standı - CihazTV

Monster, 100’den fazla ülkeden teknoloji ve oyun dünyasının devlerinin yanında boy gösterdi. Geliştirici, oyun bilgisayarları ve aksesuarları üreticisi olarak uluslararası arenada iddialı olduğunu böylece gösterdi. Katıldığı global etkinliklerde küresel bir marka olma hedefini vurgulayan Monster Notebook’un E3 standı, ziyaretçilerin ilgisiyle karşılaştı.

Monster Notebook E3 fuar standı - CihazTV

Şirketin Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Türk dizüstü bilgisayar markasının E3’e katılımını şu sözlerle değerlendirdi, “Monster Notebook olarak E3’e katılmamız, daha önce de dile getirdiğimiz uzun vadeli bir stratejinin parçası. Amacımız Türkiye’den bir dünya markası çıkarmak ve bu amaç doğrultusunda 2016 senesini Monster’ın çeşitli fuarlar ve etkinlikler ile yurt dışında kendini gösterdiği ve büyüdüğü bir sene olarak planladık. Bu plan çerçevesinde çok yakında Kıbrıs mağazamızın açılışını duyuracağız. Ayrıca yıl içinde uluslararası ölçekte başka etkinliklere de katılacağız.”

Monster Notebook E3 fuar standı - CihazTV

E3 2016’da dünya devi pek çok firmayla bağlantı kurma şansı elde edecek Monster Notebook, kendisini uluslararası bir marka yapacak işbirliklerinin de önünü açmış oluyor.Ocak ayında katıldığı CES 2016 ile Türkiye’yi ilk kez yurtdışında temsil eden, ay başında global pazardaki yerini uzak doğunun en önemli teknoloji fuarlarından Computex’te yer alarak sağlamlaştıran Monster Notebook, dünyanın en saygın oyun fuarlarından E3’te de yer alarak ülkemizin bu anlamdaki öncüsü olmaya devam ediyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here