Monster Notebook NVIDIA 10 serisi grafik kartlı dizüstülerini tanıttı

Monster Notebook Tulpar T7 V9.2

NVIDIA’nın 10 serisi grafik kartlarıyla güçlendirilmiş yeni oyun bilgisayarı modelleri, Monster Notebook mağazalarında ve web sitesinde sizleri bekliyor.

Geride bıraktığımız 11 yılda ürettiği yüksek performanslı oyuncu notebook’ları ve iş istasyonları ile oyunseverlerin övgüsünü kazanan Monster Notebook, oyunculara daima en iyi gaming laptop modellerini sunmak için çalışmaya devam ediyor. Firma bu amaçla, Pascal mimarisiyle üretilmiş NVIDIA GTX 10 serisi grafik kartı barındıran notebook modellerini satışa sundu.

NVIDIA mobil cihazlar için optimize edilmiş 10 serisi grafik kartlarını 16 Ağustos’ta yaptığı bir duyuruyla tanıtmıştı. Bu gelişmiş grafik kartlarını barındıran yeni oyun laptopları ile dünyanın en büyük oyun fuarı olan gamescom’da oyunseverlerin karşısına çıkan Monster, fuarda oyun tutkunlarından çok büyük ilgi görmüştü.

nvidia-10-serisi-monster-notebook

Monster, 16 Ağustos’ta NVIDIA tarafından yeni kartların duyurulmasıyla birlikte GTX 1060, GTX 1070 ve GTX 1080 ekran kartlı yeni oyun bilgisayarı modellerini www.monsternotebook.com.tr adresinden satışa sundu. Yeni nesil grafik kartlarıyla güçlendirilmiş notebook’lar arasında GTX 1060 grafik kartlı Tulpar T5 V8.1, GTX 1070 grafik kartı barındıran Tulpar T7 V8.1, GTX 1080 ekran kartlı Tulpar T7 V9.2 ve bünyesinde iki adet GTX 1080 grafik kartı barındıran Semruk S7 V4.1 gibi gaming laptop modelleri bulunuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here