Moto Mods yarışmasının finalistleri belli oldu

Lenovo ve Motorola’nın Moto Mods yarışması finalistleri belli oldu. Bu tasarımlardan bazıları yakında gerçek olacak.

Motorola‘nın sahibi Lenovo, şu anda modüler akıllı telefon konseptini en etkin biçimde kullanabilmiş firmalardan biri. Moto Z ailesiyle bir pin sistemi getiren ve böylece farklı modların kolayca akıllı telefona entegre edebilmesini sağlayan şirket, bu modların çeşitlenmesi için bir yarışma başlatmıştı.

Yarışmaya kendi Moto Mod tasarımlarıyla katılanlar arasından 12 finalist belirlenmiş durumda. Finale kalan Moto Mod ürünleri arasında kablosuz şarj ve kızılötesi sensör sunan mod, RGB LED aydınlatma ilen gelen ve böylece bildirimleri de gösterebilen Moto Mod Edge ve 2,200 mAh bataryalı ve güneş panelli bir mod gibi farklı ürünler yer alıyor.

Moto Mods

Önümüzdeki ay itibarıyla Motorola, kazananları belirleyecek ve kazanan şirketler şirketin Chicago‘daki merkezine gelerek ürünlerini geliştirmek adına 1 milyon dolarlık yatırımın sahibi olacak. Yarışmaya katılan tüm modları bu link üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here