Nexus 5, Android 7.0 Nougat güncellemesi almayacak

Nexus 5'in Android 7.0 Nougat güncellemesi almayacağı ortaya çıktı - CihazTV

Nexus 5 kullanıcılarına üzücü haber, Evan Blass bu cihazın Android 7.0 Nougat güncellemesi almayacağını söylüyor

Google’ın mobil işletim sistemi sürümünün testleri hararetle devam ediyor. Android 7.0 Nougat, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına daha akıcı arayüz deneyimi, daha güçlü enerji tasarruf özellikleri ve bölünmüş ekran gibi özellikleri getirecek.

Teknoloji tutkunları, işletim sisteminin cihazlarına gelmesi için gün sayıyorlar. Sızdırılan son bilgiye göre, işletim sisteminin son test sürümünün dağıtımı yapıldı ve bu versiyonun denenmesinin ardından son hali yayına girecek. İşletim sisteminin Ağustos ayı içinde Nexus cihazlara dağıtılması planlanıyor.

Nexus 5, Android 7.0 Nougat güncellemesine kavuşamayacak.

Android 7.0 Nougat’ın dağıtım haritasını doğrulayan isimler arasında, tutarlı sızdırmalarıyla bilinen Evan Blass da bulunuyor. Blass’ın paylaştığına göregüncelleme, Ağustos ayı güvenlik yamasıyla birlikte Nexus cihazlara sunulacak. Bununla birlikte, işletim sistemi güncellemesinin bazı eski cihazlara ulaşmayacağını da belirtelim. Nexus 5 ve daha önceki Google cihaz sürümleri, bu paketin getirdiği yeniliklere kavuşamayacaklar.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here