Nokia 3310 efsanesi geri dönüyor

Nokia 3310

Nokia 3310 efsanesi modern hâliyle geri dönüyor. MWC 2017 kapsamında yeni akıllı telefonlarını tanıtacak Nokia’nın güzel bir sürprizi var.

Bu yıl Nokia‘nın akıllı telefon pazarına Android işletim sistemli cihazlarla dönüş yapacağını biliyoruz. Hatta şirket geçtiğimiz aylarda sadece Çin için çıkardığı Nokia 6 modeliyle birlikte geri dönüş yaptı bile. Ancak asıl beklenen modeller, sadece Çin özelinde olmayacak ve global olarak satılacak.

Önümüzdeki MWC 2017 etkinliğinde yeni akıllı telefonlarını tanıtması beklenen Nokia ile ilgili yepyeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bilgilere göre şirket, MWC kapsamında dört yeni akıllı telefon tanıtacak. Bunlardan ikisi giriş ve biri orta segment cihazları olacakken, dördüncüsü Nokia 3310 efsanesinin yenilenmiş versiyonu olacak.

                                            Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Nokia 6 modeli

Sızıntıları ile ünlü Evan Blass‘ten gelen bilgilere göre MWC‘de tanıtılacak cihazlardan biri 5.2 inç 720p ekran, Snapdragon 410 işlemci, 2 GB RAM ve 199€ satış fiyatıyla Nokia 5 modeli olacak. Bir diğeri 149 € satış fiyatıyla giriş segmentine hitap edecek Nokia 3 olacak ve üçüncüsü ise Çin için tanıtılan Nokia 6‘nın global sürümü olacak.

Dördüncü cihaz ise neredeyse 20 yıl önce tanıtılan ve cep telefonu tarihinin en efsane cihazlarından biri olan Nokia 3310‘un günümüze uyarlanmış versiyonu. Daha çok uygun fiyatlı ikinci bir cihaz isteyenlere hitap edecek akıllı telefonun 59€ fiyat etiketine sahip olması ve 3310 ile benzer bir tasarım anlayışıyla gelmesi bekleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here