Nokia 9.1 PureView 2019 Yılı Bitmeden Piyasaya Çıkabilir

Nokia 9.1 PureView 2019 Yılı Bitmeden Piyasaya Çıkabilir

Nokia’dan yeni bir kamera canavarı akıllı telefon gelirse şaşırmayın. Nokia 9.1 PureView bu yılın sonunda piyasaya çıkabilir.

Nokia markasının uzun süredir büyük beğeni toplayan PureView serisi akıllı telefonları, kamera tutkunları için her zaman eşsiz cihazlar olmuşlardır. Piyasada en son gördüğümüz PureView akıllı telefon Nokia 9 PureView olmuştu. Arkasında tam 5 kamera sensörü bulunan bu ilginç telefon Türkiye’de satılmamıştı ama birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Şimdi gündemde Nokia 9.1 PureView var.

İlginizi çekebilir: Huawei, Mate X’in hala pazar için hazır olmadığını söyledi

2019 yılının son çeyreğinde piyasaya sürüleceği iddia edilen bu yeni akıllı telefon, eğer iddialar doğruysa daha iyi kamera performansına, daha başarılı düşük ışık çekim özelliklerine, 5G bağlantı desteğine ve Qualcomm Snapdragon 855 yongasetine sahip olacak.

Stok Android Q işletim sistemiyle piyasaya çıkması beklenen bu yeni akıllı telefonun fiyatı şimdilik belirtilmedi. Ancak şunu açıkça belirtelim, bu cihaz kesinlikle ucuz olmayacak. Güncel bir işlemci ve 5G bağlantısına ek olarak çok güçlü kamera özellikleriyle gelecek olan Nokia 9.1 PureView’ı görmek için sabırsızlanıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here