Nokia X71 Geekbench üzerinde göründü

Nokia X71 Geekbench üzerinde göründü

Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia X71 benchmark uygulaması Geekbench’te görüntülendi. Telefonun özelliklerine göz atalım.

Nokia Android platformuna geçiş yaptığından beri epey hızlı ilerliyor. Piyasada yer alan birçok Android işletim sistemli Nokia modeli kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. Eğer emektar firmanın yeni akıllı telefonunu merak ediyorsanız bu haberimiz ilginizi çekecek. Popüler benchmark uygulaması Geekbench üzerinde görüntülenen Nokia X71 orta segmentte iddialı bir akıllı telefon olacak gibi görünüyor.

Nokia X71 Geekbench üzerinde göründü

Paylaşılan bilgilere göre X71 Qualcomm’un Snapdragon 660 yongasetiyle gelecek. Buna ek olarak telefon Android One platformuna dahil olacak ve 6 GB RAM‘i bünyesinde barındıracak. Nokia X71’in Asya pazarında satışa çıkacağı iddia ediliyor. Telefonun fotoğraflarına bakılırsa ön kamera çentikle değil, Galaxy S10’daki gibi ekranın üst kısmında bir delikle karşımıza çıkacak. Telefonun çift arka kamerayla geleceği ve ana kameranın 48 MP çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor. Telefonun ekranının ise 6,22 inç olacağına dair söylentiler var.

Şu an Nokia X71 hakkında hiçbir resmi bilgi olmadığını önemle belirtmek istiyoruz. Telefonun 2 Nisan 2019 tarihinde Tayvan’da tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here