OnePlus 7 Pro Çin’de Stok Tüketti

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro Özellikleri

OnePlus firmasının yeni fiyat/performans canavarı OnePlus 7 Pro ön siparişe çıktıktan sonra dakikalar içerisinde stok tüketti.

OnePlus serisinin fiyat/performans konusundaki iddiasını bilmeyen yoktur. Piyasada Samsung, Huawei ya da Apple gibi üst düzey markaların amiral gemisi olarak nitelendirilen modelleri 700-800 hatta 1000 dolar civarında satılırken OnePlus firması bu cihazlara denk özellikleri 550-600 dolar fiyatla sunmayı başarıyor. 2019 yılının yeni OnePlus modellerinde de bu gidişat değişmedi. Geçtiğimiz hafta tanıtılan OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro son derece iddialı özellikleri uygun sayılabilecek fiyatlarla sunmuştu.

İlginizi çekebilir: 3500-5000 TL arası en iyi akıllı telefonlar

Bir milyondan fazla OnePlus tutkunu ön sipariş için bekliyor

Bugün gelen haberlere göre OnePlus firması, ön sipariş sürecini başlattığı anda JD.com üzerindeki stoklarını dakikalar içerisinde tüketti. Bir milyondan fazla ön sipariş talebi alan firmanın bahsi geçen stokları kaç adetti bilemiyoruz ama, yüz binlerce kullanıcının eli boş kaldı. Şu anda geniş bir kitle OnePlus 7 Pro‘nun yeniden stoklara girmesini bekliyor.

Neyse bu sabırsız teknoloji tutkunları çok fazla beklemeyecek. OnePlus 7 Pro, 23 Mayıs 2019 tarihinde üç farklı konfigürasyonla piyasaya çıkmış olacak. Temel model 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. Bu temel modelin fiyatı 579 dolar olarak belirlendi. İkinci versiyon 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı sunacak. Bu modelin fiyatı 652 dolar olacak. Üçüncü ve en üst düzey model ise 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olacak. Bu modelin fiyatı 724 dolar olarak belirlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here