OnePlus 7 Serisi Suya Dayanıklı Olacak

Merakla beklenen OnePlus 7 serisi suya dayanıklı gövdeyle gelecek. Telefonun ayrıca UFS 3.0 depolama alanıyla geleceği iddia ediyor.

OnePlus firmasının yeni akıllı telefonları OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro 14 Mayıs 2019 tarihinde New York’ta yapılacak özel tanıtım etkinliğiyle ortaya çıkacak. Bu üst düzey akıllı telefonlar eminiz ki birçok kişi tarafından merakla bekleniyor ve amiral gemisi olarak nitelendirilen rakiplerine zor günler yaşatmayı hedefliyor. Bugün gündeme düşen haberlere göre firma, OnePlus 7 serisini suya dayanıklı gövdeyle piyasaya sürecek.

İlginç bir şekilde firma, telefonlarına IP sertifikası almayacak. Daha uygun fiyatlı ve üst düzey özelliklere sahip telefonlar üretmeyi her zaman kendine hedef edinmiş olan OnePlus firması, bu sertifikanın maliyeti yükselten bir detay olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda firma suya dayanıklı telefonlar ürettiğini açıkça belirtecek ama cihazların kağıt üzerinde IP sertifikası olmayacak.

Bu bilgilerin dışında OnePlus firmasının yeni akıllı telefonlarında UFS 3.0 depolama alanına yer vereceği iddia ediliyor. Piyasadaki üst düzey akıllı telefonlarda artık standart haline geldiğini gördüğümüz UFS 2.1, neredeyse bilgisayarlarımızdaki SSD’lere yakın okuma/yazma hızlarına ulaşıyordu. Görünen o ki OnePlus 7 serisi bu konuda daha da yüksek hızları bizlere sunacak. Bakalım bu yeni akıllı telefonları ülkemizde ne zaman satışta göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here