OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro Mayıs Ayında Piyasaya Çıkıyor

Çinli OnePlus’ın yeni amiral gemisi katilleri OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro önümüzdeki ay piyasada olacak. Bu telefonlar hangi özelliklerle piyasaya çıkacak?

Samsung ve Huawei, Galaxy S10 serisi ve P30 serisiyle hamlelerini yaptı. Şimdi piyasada onların amiral gemisi olarak nitelendirdiği akıllı telefonları bombalayacak yeni cihazlar görünmeye başlıyor. Yıllardır büyük markaların pahalı üst düzey modellerini alt etmeyi hedef haline getiren OnePlus firması, yeni amiral gemisi katilleri OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro‘yu 14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya sürecek.

Twitter’da yaptığı paylaşımla gündeme gelen Ishan Agarwal adlı kullanıcı, Çinli firmanın iki yeni akıllı telefonu karşımıza çıkacağını iddia ediyor. Bir fotoğrafla iddiasını kanıtlayan Agarwal’a göre bu cihazlar OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro olacak.

OnePlus 7 yeni bir videoyla karşınızda

OnePlus’un yeni akıllı telefonları firmanın anavatanı Çin’de tanıtılacak. Slogan ise Go Beyond Speed yani “Hızın Ötesine Geç” şeklinde olacak. Görünen o ki OnePlus firması bizlere Qualcomm Snapdragon 855 yongasetli, 128 GB ve üzeri depolama alanlı, 8 GB ve üzeri RAM miktarına sahip cihazlar tanıtacak. Bakalım OnePlus’ın yenilerini piyasada ne zaman göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here