OnePlus Concept One Dünya Turuna Çıkıyor

OnePlus Concept One ile Çinli firmanın gövde gösterisi devam ediyor. Herkes görebilsin diye Concept One dünya turuna çıkıyor.

Las Vegas’ta CES 2020 etkinliğinde resmi olarak tanıtılan OnePlus Concept One, kendini gizleyebilen arka kamerası ve 120 Hz tazeleme hızında çalışan üst düzey ekranıyla dikkat çekmişti. OnePlus firmasının teknoloji konusundaki gövde gösterisi olarak nitelendirebileceğimiz bu yeni akıllı telefon, bu teknolojiyi herkes görebilsin diye dünya turuna çıkıyor.

İlginizi çekebilir: 5000 TL Üstü En İyi Akıllı Telefon Modelleri

OnePlus’ın bu yeni akıllı telefonu ilk olarak 5 Şubat 2020 tarihinde Paris’te sergilenecek. Ardından 6 Şubat 2020 tarihinde Seattle-ABD’de teknoloji tutkunlarıyla buluşacak olan telefon 8 Şubat 2020 itibarıyla Hindistan’da boy gösterecek. Bu etkinliğin son durağı 19 Şubat 2020 tarihi itibarıyla Kopenhag-Danimarka olacak.

OnePlus Concept One Görünmez Kamera Teknolojisiyle Geliyor

Bu gezinin durakları arasında Türkiye’nin olmaması üzücü. Ancak şunu unutmamak gerekiyor ki, OnePlus firması henüz Türkiye’de resmi olarak faaliyette bulunmuyor. Umarız ilerleyen günlerde Xiaomi, Oppo ve Realme gibi OnePlus’ın da Türkiye’de hizmete başladığını duyarız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here