Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inç 4K UHD monitör piyasaya çıkıyor

Sürükleyicilikte yepyeni bir düzey: 4K UHD ekrana ve Ambiglow’a sahip 32 inçlik konsol oyun monitörü Philips Momentum

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inçlik konsol oyun ekranının piyasaya çıktığını duyuruyor. Hem hobi amaçlı oynayanlar için hem de tutkulu oyuncular için eşi benzeri görülmemiş bir sürükleyicilik düzeyi sunan bu monitör, 4K UHD ekrana, 60 Hz yenileme hızına ve oyun deneyimini ekranın ötesine taşıyan ve geliştiren Ambiglow’a sahip. Ek olarak, Philips Momentum DisplayHDR 600, Adaptive-Sync ve düşük girdi gecikmesi sayesinde ultra keskin, akıcı ve canlı görüntüler sunuyor. Üstün nitelikli DTS Sound™ ve cazip, çağdaş tasarım ile desteklenen Philips Momentum, oyuncuları heyecandan koltuklarının ucunda oturtuyor.

Bir sonraki seviye görüntüleme deneyimi


Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inç 4K UHD monitör

UltraClear 4K UHD çözünürlük ile donatılmış, 3840 x 2160 piksele ve VESA sertifikalı DisplayHDR 600’e sahip 32 inçlik Momentum, oyuncuları doğrudan aksiyona girmeye davet ediyor. Ultra Wide-Color teknolojisi görüntüyü geniş yelpazede renklerle sunduğundan her görüntüyü daha parlak, daha büyüleyici yeşiller, kırmızılar ve maviler ile iyileştiriyor. Üstelik iyileştirilmiş doğruluğa ve dengeye ek olarak, Philips Momentum 326M6VJRMB modeli, aynı zamanda oyun deneyiminin kusursuz bir akıcılıkta olmasını da sağlıyor. Çığır açan Adaptive Sync teknolojisi, yırtılma olmayan görüntüler sunduğundan kullanıcılar anda kalarak her oyun deneyiminden daha da fazla keyif alabilirler.

Tamamen sürükleyici eğlence

Philips Momentum 326M6VJRMB modelinin sürükleyici etkisini daha da yoğunlaştırmak için, yenlikçi Ambiglow teknolojisi, deneyimi ekranın ötesine taşıyan, ayarlanabilir, uyarlanabilir bir arka aydınlatma halesi oluşturuyor. Bu da, filmleri, oyunları ve diğer eğlence türlerini daha da keyifli kılıyor. Üstelik, eğlence deneyiminde ses de önemli bir rol oynadığından, DTS Sound™ özelliği, monitörün sanal surround sesini optimize ederek diyalogları iyileştiriyor, zengin baslar ve herhangi bir bozulma olmaksızın maksimize edlimiş ses seviyesi düzeyleri veriyor.

Optimal konfor garantili

İzleyicinin rahat etmesi şart, işte bu yüzden Philips Momentum 326M6VJRMB kullanıcıların esenliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış çoklu özelliklere sahip. LowBlue Modu, gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışınlardan koruyor ve monitörün ayağı da daha fazla ergonomik rahatlık için hem -5/20 derecelik eğilme hem de 110 mm yükseklik ayarı sunuyor.

Philips Momentum 326M6VJRMB, 689 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek. Philips monitörleri hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here