Philips SHB5900 NFC’li Bluetooth kulaklık duyuruldu

Philips SHB5900 NFC teknolo kulak içi kulaklıkla müzik paylaşmak çok kolay

Philips bluetooth kulaklık ürün ailesine yenilikçi bir kulaklık modeli daha eklendi. Philips SHB5900 bluetooth NFC kulak içi kulaklığı, MusicChain özelliğiyle kullanıcısına müziğini paylaşma imkanını sunuyor. Bu yenilikçi kulaklığın MusicChain özelliği ile çaldığınız parçaları arkadașınızla kolayca paylașabilirsiniz. Kulaklığınızdaki MusicChain düğmesine bastığınızda, kulaklığınız Bluetooth teknolojisi kullanılarak bașka bir MusicChain özellikli kulaklıkla eșleștiriliyor. Ve tek bir kaynaktan kolayca müzik dinleyebiliyorsunuz.

Philips SHB5900’de kristal netliğinde ve kalitesinde kablosuz müzik keyfine varmak için kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth cihazla eșleștirmeniz yeterli. Kolay NFC eșleștirme özelliği, Bluetooth kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza tek dokunușla bağlamanızı sağlıyor. Philips SHB5900’un dolașmayan düz kablosuyla ise de kullanım kolaylığı ve konforu tamamlanmış oluyor.

Gelişmiş ses performansı için üstün tasarım

philips-shb-5900-nfc-bluetooth

Philips SHB5900’un kulaklık kapakları kullanıcıyla uyum için 3 boy seçeneğine (küçük, orta ve büyük) sahip. Oval ses tüpü aparatları ise ortam gürültüsünü yalıtırken, yarı kapalı yapısı gelișmiș bas performansı sunuyor. Ses tüpünde oval șeklin, insan kulağı üzerine yapılan kapsamlı araștırmalar sonucunda üstün performansa neden olduğu kanıtlanmış. Bu oval şekil, her kulağa rahatça uyacak șekilde tasarlanan ergonomik șekliyle, eksiksiz bir müzik keyfi için optimum uyum ve rahatlık sunuyor.

Diğer yandan İstediğiniz yerde zengin bas seslerine ulaşmanızı sağlayan bu bluetooth kulaklıklar 6 saate varan kablosuz müzik keyfi sunmak için ultra güçlü sürücülere sahip. Philips’in yetenekli kablosuz kulaklığı 399 liradan tüketiciyle buluşuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.