Philips’in yeni USB-C monitörleri karşınızda

MMD, ikisi de USB-C kenetlenme çözümüne sahip yeni bir geniş, 34 inç QHD kavisli monitör ve yeni bir 27 inç QHD monitör tanıtıyor.

İlk tanıtıldığında erken benimseyenler tarafından büyük beğeni toplayan ve devrim niteliğinde görülen USB-C, artık iş kullanıcıları ve usta kullanıcılar için giderek standart bir ihtiyaç haline geliyor. Gerçek bir kolaylaştırıcı teknoloji olarak, pratik, tersine çevrilebilir bağlantısından veya daha yüksek data aktarım hızlarına desteğinden çok daha fazlasını sunan ve kullanıcıların şarjı, farklı protokollerdeki ses ve görüntü sinyalini ve internete bağlanmalarını da sadece tek bir kabloyla mümkün kılan USB-C, şimdi de ekranları, etrafında modern dijital çalışma ortamının geliştiği kritik merkezlere dönüştürüyor.

Taşınabilir cihazlar ve dizüstü biligisayarlar için şarj istasyonu; kamera veya kulaklık gibi çevre birimleri ve muhtelif aksesuarlar için kenetlenme istasyonu; ya da çoklu ekranlar için bağlantı istasyonu: USB-C kenetlenme istasyonlu bir Philips monitörü seçmek günlük işlerinizi yeniden tasarlamak, masaüstünde yer kazanmak ve birçok birbirine uyumsuz port ve kablonun dağınıklığıyla uğraşmanın yol açtığı sabır ve vakit kaybı yerine işinize odaklanmak için kesin bir yol.

En üst düzey 34 inç kurulum için fazlasıyla ekran alanı

MMD, bu sebeple, yüksek beklentili kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan, USB-C kenetleme çözümüne sahip yüksek kalite ekranlarının zengin ürün yelpazesini sürekli genişletiyor. Amiral gemisi Philips Brilliance P serisinin muhteşem eklentisi yeni 349P7FUBEB, tavizsiz WQHD (3440 x 1440) uygulamalar için dizayn edilen yeni, 34 inçlik kavisli UltraWide bir ekran. Canlı, daha doğal CrystalClear görüntüler üreten, genişletilmiş UltraWide renk gamutuyla 21:9 formatında yüksek yoğunluk ve yüksek kontrastlı MVA paneliyle bu gelişmiş ekran, kullanıcıyı mevcut görevlerinde kaplayan ince bir içine alma efekti sağlıyor ve daha odaklanmış ve üretken kalmaya yardımcı oluyor.

Daha da fazla görüntü alanına ihtiyaç duyan, talepkar uygulamalar için, özel Philips MultiView teknolojisi aktif çift bağlantı özelliğiyle kullanıcının eş zamanlı çoklu cihazları izlemesini – PC ve dizüstü yanyana gibi – mevcut Picture-by-Picture ve Picture-in-Picture modları sayesinde mümkün kılıyor. 100 Hz’lik tazeleme oranıyla, yeni Philips 349P7FUBEB ayrıca gecikmesiz, ultra-akıcı görüntüleriyle kullanıcıların gözlerini alıyor, video ihtiyaçlarınız ne kadar gelişmiş olursa olsun asla kritik bir kareyi kaçırmamanızı sağlıyor.

Ergonomik ve geliştirilmiş

Genel amaçlı ofis uygulamaları ya da ısmarlama yapılmış profosyonel yazılımlarıyla çalışan iş kullanıcıları uzun zamandır büyük ekranların faydalarını keşfetmişlerdi, özellikle de dizüstü bilgisayarlarının sınırlı ekran alanını genişletmek için kolaylıkla ve hızlıca bağlanılabilen dağıtıcı yetenekleriyle donatılmış modelleri. USB-C kenetlenme özelliğiyle beraber, yeni 272B7QUPBEB çalışma yerine güç vermek ve üretkenliği artırmak için 27 inçlik bir QHD monitör arayanlara ideal bir çözüm sunuyor.

Philips 272B7QUPBEB USB-C monitor

Sadece bir USB-C kabloyla, yeni 272B7QUPBEB veri ve yüksek çözünürlüklü videoyu USB 3.1 hızında aktarırken, 60 vata kadar güç aktarımı veya harici cihazlara şarj sağlıyor. Dahili RJ-45 10/100/1000 Ethernet portu anında herhangi standart bir IT ortamına bağlanmaya izin verir ve güvenliği düşünen kullanıcılara huzur verirken, DisplayPort çıkışı iki ya da daha fazla monitörü heyecan verici konfigurasyonlar için zincirleme bağlamayı (daisy chaining) kolaylaştırıyor.

IPS panelinin gelişmiş teknolojisiyle keskin, CrystalClear Quad HD (2560 x 1440 ya da 2560 x 1080 piksel) görüntülerle, yeni 272B7QUPBEB 90 derece pivot moduyla masaüstü yayıncılık gibi dikey konumlandırılmış görsel içeriklerle ergonomik çalışmayı sunarken, akıllı ve zararsız kızılötesi sensörüyle kullanıcı ekrandan uzak olduğunda otomatik olarak monitörün parlaklığını azaltan PowerSensor özelliğiyle de enerji masraflarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Mükemmel özellikler setini toparlarken

Bunlara ek olarak, hem 349P7FUBEB hem de 272B7QUPBEB Düşük Mavi Modu’nu (LowBlue Mode) – özel bir yazılım teknolojisi kullanarak zaman içinde göze zarar verebilecek kısa dalgaboylu mavi ışık emisyonlarını azaltmak için özel bir ayar; SmartErgo Base’i – mümkün olan en üst özelleştirme için eğilme, sağa-sola dönme ve pivot fonksiyonlarını içeren yükseklik ayarlı bir stand; ve Ultra dar çerçeve – çoklu ekran veya ekran döşemeli kurulumlarda dikkat dalgınlığını en aza indiren ve görüş alanını en üst düzeye çıkaran, kullanıcıya tek ve büyük bir ekran kullandığı hissini veren, akıllı bir dizayn – içeren zengin bir özellik setini paylaşıyor.

Kusursuz, kesin ve renk hassasiyetli işler için yüksek performans monitörlerine ihtiyaç duyan kullanıcıları hedef alan en üst sınıf Brilliance Philips 349P7FUBEB Temmuz 2018’de 1039 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla piyasada bulunabilecek. Ticari ve çevre bilinçli kullancılar için Philips 272B7QUPBEB ise Temmuz ayında 549 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatından bulunabilir.

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitterGoogle+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here