PlayStation VR Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu

playstation vr

PlayStation VR Türkiye fiyatı ile birlikte çıkış tarihi kesinleşti. İşte sanal gerçeklik deneyimi yaşamak isteyenler için ürünün çıkış tarihi ve fiyatı.

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geliştirilen sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR, son dönemin en gözde teknoloji trendi sanal gerçekliği yaşamamıza imkân tanıyor.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde basın lansmanı yapılan PlayStation VR için nihayet çıkış tarihi ve fiyat bilgisi kesinlik kazandı. PlayStation Türkiye Facebook sayfasından yapılan açıklamaya göre ürün 24 Ocak itibarıyla ülkemizde satılacak ve 1,699 TL fiyattan alıcı bulacak.

5.7 inç OLED ekranla gelen ürün, 360 derece görüş sağlıyor. Saniyede 120 kare görüntü desteği ile birlikte sarmal 3D ses deneyimi sunan VR gözlüğünde çevrimiçi sohbet için bir de dahili mikrofon yer alıyor. Son olarak VR gözlüğün kullanımı için PlayStation kamerasının mutlaka olmasının gerektiğini de belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here