Pokemon GO Android cihazlarda 50 milyon indirmeyi aştı

Pokemon Go Intel işlemcili akıllı telefonlarla oynanabilir hale geldi. Oyun son yamayla birlikte zorlaştı.

Adeta bir çılgınlık haline gelen Pokemon GO, Android platformunda 50 milyon indirme sayısını aştı. Oyunu siz de oynamak istiyorsanız detaylar haberimizde.

Milyonları sokağa döken lokasyon bazlı mobil oyun Pokemon GO, dünya çapında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesinde resmi olarak kullanıma açılmamış olsa da, iOS kullanıcıları tarafından farklı ülke hesapları üzerinden, Android kullanıcıları tarafındaysa APKMirror gibi siteler aracılığıyla APK indirerek kullanılan Pokemon GO şimdiden rekor indirme rakamlarına ulaştı bile. Google Play Store’da görünen istatistiklere göre bu fenomen oyun sadece Android platformunda şimdiden 50 milyon indirme sayısını aştı. Dün Fransa’daki Android ve iOS kullanıcıları için de kullanıma açılan oyun anlaşılan o ki dünyanın en çok indirilen mobil oyunu olma yolunda hızla ilerliyor.

Pokemon GO

Pokemon GO’nun iOS’taki indirme rakamları henüz resmi olarak açıklanmadı. Bakalım oyun hem Android hem de iOS platformunda dünya çapında kullanılabilir hale geldiğinde indirme rakamları ne seviyede olacak.

İlginizi çekebilir: Prisma uygulaması Android’e geldi

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.