PUBG Mobil Beta Update 0.12.0 neler getiriyor?

PUBG Mobil Beta Update 0.12.0 neler getiriyor?

PUBG Mobil’in yeni güncellemesi oyun tutkunlarının beğenisine sunuldu. 0.12.0 güncellemesi bizlere neler sunuyor?

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobil yeni bir güncelleme haberiyle karşımızda. PUBG Mobil Beta Update 0.12.0 adıyla kullanıcılara sunulan bu güncelleme birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Oyunu yakından takip edenlerin sabırsızlıkla beklediği Infinity Mode (Sonsuz Mode) nihayet oyuna eklendi. 1,86 GB boyuta sahip devasa güncellemenin içerisinde ayrıca Survive Till Dawn Zombie moduna eklenen yeni bir oyun etkinliği de yer alıyor.

Left 4 Dead benzeri bir oyun tecrübesi sunan Infinity Mode, sürekli karşınıza gelen zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi olarak tanımlanabilir. Takımlar halinde oynan oyun modunda, diğer PUBG mobil modlarından farklı olarak birden fazla kazanan olabiliyor.

PUBG Mobil Beta Update 0.12.0 neler getiriyor?

Survive Till Dawn Zombie modunda ayrıca sıvı nitrojen başta olmak üzere birçok yenilik de dikkat çekiyor. Bu modun yeni halinde zombileri sıvı nitrojenle dondurarak vakit kazanaabiliyorsunuz. Bunun dışında yenilenen zombi modunda RPG-7 roketatarın da oyuna eklendiğini unutmadan belirtelim.

Sizler PUBG mobil oynuyor musunuz? Eğer oynuyorsanız bu yeni güncelleme hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here