AMD Radeon Software Crimson Edition 16.7.1 yayında

Radeon Software Crimson Edition 16.4.2

AMD Radeon RX 480 kullanıcıları için büyük önem taşıyan AMD Radeon Software Crimson Edition 16.7.1 sürücüleri çıktı. Hemen indirip kullanabilirsiniz.

AMD’nin 6 Temmuz 2016 tarihinde duyurusunu yaptığı Radeon Software Crimson Edition 16.7.1 kullanıcılara sunuldu. Bu bağlantıya tıklayarak sürücü hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

AMD Radeon RX 470 ve RX 460 ekran kartları E3 2016 fuarında tanıtıldı. - CihazTV

Radeon Software Crimson Edition 16.7.1 Öne çıkan yenilikler,

  •      Referans AMD Radeon RX 480 grafik kartlarının güç dağıtımı PCIe veriyolundan çekilen güç çekişi azaltılarak iyileştirildi.
  •      Radeon Ayarları’nın içinde bulunan “Küresel Ayarlar” menüsü altındaki yeni “Uyumluluk” kullanıcı ara yüzü anahtarı sayesinde kullanıcılar minimum performans kaybıyla kartın çektiği gücü genel olarak azaltabilecekler. Bu seçenek standart olarak kapalı geliyor.
  •      Yeni sürücümüz ayrıca Polaris mimarisine yönelik,  popüler oyunlarda %3’e kadar performans artışı sağlayan iyileştirmeler içeriyor. Bu iyileştirmeler Radeon RX 480’in performansını artırmaya yönelik olarak geliştirildi ve “uyumluluk” anahtarını aktive etmeyi tercih eden kullanıcılara performans artışı sağlayacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.