Razer, çalınan ürünleri bulana para ödülü veriyor

Razer Project Valeria

Razer, CES 2017 fuarında çalınan iki prototip ürünü bulana para ödülü vereceğini açıkladı. Verilecek ödül miktarı ise hiç de fena değil.

CES 2017 fuarında dünyanın ilk üç ekranlı dizüstü bilgisayarı olan Project Valerie‘yi duyuran Razer, talihsiz bir olay yaşamış ve sergilenen iki prototip ürünü fuardan çalınmıştı. Geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan Razer CEO‘su güvenlik güçlerinin ürünleri aradığını ve eğer bir şey bilen biri varsa, mail ile iletişime geçmeleri istenmişti.

Ürünlerle ilgili araştırma devam ederken Razer, yeni bir açıklama yaptı ve kaybolan ürünleri bulana para ödülü vereceğini söyledi. Şirket ürünlerin bulunması adına elle tutulur bir bilgi verecek kişiye tam 25.000 dolar para ödülü verecek.

Çalınan dizüstü bilgisayarın özelliklerini hatırlayacak olursak şüphesiz üç ekranlı yapısı ile öne çıkan cihazda GeForce GTX 1080 ekran kartı yer alıyor. Razer‘ın RGB Chroma arka aydınlatmalı mekanik klavyesini kullanan dizüstü bilgisayarı, özel kızak sistemi sayesinde elle dokunmaya ihtiyaç duymadan diğer ekranları açılıp kapanabiliyor.

Bakalım bu ödülün ardından Razer, çalınan iki prototipini bulabilecek mi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here