Razer Mechanical Case, dev iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf

Razer Mechanical Case, iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf - CihazTV

Razer Mechanical Case ile tanışın, bu mekanik klavyeli kılıf, iPad Pro ile yazı yazmayı ve oyun oynamayı zevke dönüştürecek

Razer, dünyanın ilk mekanik klavyeli mobil cihaz aksesuarını üretti. Tablet oyunculuğunu ciddiye alanları hedefleyen ürün, iPad Pro’yu 2’si 1 arada bilgisayara dönüştürüyor. Razer Mechanical Case’in polikarbonat gövdesi, şirketin agresif görünümlü ürünlerinden daha sade tasarıma sahip.

Razer Mechanical Case, iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf - CihazTV

Mekanik klavyeli iPad Pro kılıfının anahtarlarının çalışması için en az 70 gram ağırlık gerekiyor. Üretici, bu anahtarların gerçek aktivasyon ve sıfırlama noktaları içerdiğini açıkladı. Şirket 2014 yılında yeni nesil yeşil ve turuncu mekanik anahtarları tanıtmıştı. Bu aksesuarda kullanılan ekstra ince anahtarlar, yeşil seri temel alınarak geliştirilmiş. Yani daha önce kullandığınız çiklet klavyelerin jelibona dokunuyormuş gibi hissettiren tuşlarının yerine gerçek bir tuşlama deneyimiyle karşı karşıyayız.

Razer Mechanical Case, iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf - CihazTV

Razer klavyeli kılıf, karanlık ortamlarda kolay kullanım için arka aydınlatma sistemi içeriyor. Ürün 20 aydınlatma seviyesine sahip. Ürünün dahili bataryası, LED ışıklar tam şiddette açıkken 10 saat yetecek enerji depoluyor. Işık kapalıyken kullanım süresi kat kat artıyor. 20 kademeli ışığı tamamen kapatınca 600 saat aralıksız oyun ve yazı keyfi yaşamak mümkün.

Razer Mechanical Case, iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf - CihazTV

Tablet kullanıcılarına sunulan bu ayrıcalığın ucuza gelmeyeceğini de belirtelim. Aksesuarın fiyatı Razer’ın açıkladığına göre 170 dolar. Gerçi iPad Pro’nun 12,9 inç modeline 3060 TL ile 4759 TL arası fiyat ödeyenlerin mekanik klavye keyfi için 170 doları sorun edeceklerini sanmıyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here