reeder F1 Touche tuşlu telefon piyasaya çıktı

reeder F1 Touche, cep telefonunu tuşlu tasarımda isteyenler için piyasaya çıktı. Bu telefonun pili 1 hafta gidiyor.

Tuşlu telefonlardan vazgeçemiyor musunuz? Cep telefonunuzun pili en az bir hafta dayansın mı istiyorsunuz? Akıllı telefonlar bana göre değil diyenlerden misiniz? Eğer bu sorulara cevabınız “evet” ise karşınızda yeni bir tuşlu telefon var. Bugüne kadar tabletleri ve akıllı telefonlarıyla karşımıza çıkan reeder firması, yeni tuşlu telefonu reeder F1 Touche ‘yi piyasaya sürdü.

1 haftaya varan pil ömrü

Akıllı telefonların pil kapasitesi ne kadar büyük olursa olsun, güçlü işlemcilere ve geniş ekranlara sahip yeni nesil akıllı telefonları tam şarjla 1 hafta boyunca kullanmak hayalden öteye geçemiyor. Eğer cep telefonunuzun şarj cihazına bağımlı yaşamasından sıkıldıysanız reeder F1 Touche ilginizi çekebilir. reeder F1 Touche tuşlu cep telefonu, 1700 mAh kapasiteli pili sayesinde 1 haftaya varan pil ömrü sunuyor.

Fiziksel tuşlu tasarım

“Piyasada onca akıllı telefon varken neden tuşlu telefon kullanalım?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında haklısınız ama dünyada halen dokunmatik ekrandan hoşlanmayan ya da bu tip ekranlara adapte olamayan kullanıcılar olduğunu unutmamalıyız. Özellikle yaşı 50’nin üstünde olan, teknolojiyle arası çok iyi olmayan veya akıllı telefonların içerisindeki uygulamaları kullanmayan tüketiciler için tuşlu telefonlar ısrarla aranan ve arzu edilen modeller oluyor. reeder F1 Touche de bu noktada iddialı seçeneklerden biri olarak piyasada.

reeder F1 Touche teknik özellikleri ve fiyatı

reeder’ın tuşlu cep telefonu şu an Turkcell web sitesinde 449 TL fiyatla HP 15.6 Essential çanta hediye avantajıyla satılıyor. Telefonun teknik özelliklerine aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi Threadx
  • Bellek (RAM) 32MB
  • İşlemci Hızı 0,312 Ghz
  • Pil Türü 1700 mAh Lithium İon
  • Bekleme Süresi 220 Saat
  • Konuşma Süresi 20 Saat
  • Radyo FM Radyo
  • Bluetoothv2.1

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitter ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here