SADES Revolver Fiyat Performans Odaklı Oyuncu Mouse’u Karşınızda

SADES Revolver Fiyat Performans Odaklı Oyuncu Mouse'u Karşınızda

Fiyatı uygun, özellikleri güçlü bir oyuncu mouse’u arıyorsanız iyi bir seçenek piyasaya çıktı. SADES Revolver oyun tutkunlarının mutlaka göz atması gereken bir ürün.

Dünyaca ünlü oyun aksesuarları üreticisi SADES’in yeni oyuncağı Revolver, fiyat ve performansın güçlü bir kombinasyonu olarak öne çıkan etkileyici bir mouse. Teknik ve tasarım özellikleriyle fark yaratan ürün, son teknoloji donanımıyla oyuncuların tüm yeteneklerini kolaylıkla sergileyebilmesi adına tasarlanmış.

Modern, estetik ve dayanıklı SADES oyuncu aksesuarları, hızla değişen teknoloji dünyasının tüm güncel avantajlarını bünyesinde barındırıyor. Revolver mouse, güçlü SADES ailesinin uygun fiyatı ve yüksek performansıyla öne çıkan etkili bir üyesi. Kişiye özel tasarım özelleştirme, hassas kontrol, çift elle kullanılabilirlik ve çok işlevli programlanabilir butonlar gibi özellikleriyle göz alan Revolver, kullanıcılarını oyunun kahramanı olmaya davet ediyor.

Sades Revolver Fiyatı: 191 TL

İlginizi çekebilir: Tasarımı şahane bir oyuncu mouse’u incelemesi – Sades Scythe (Video)

Çift elle kontrol sadece sende

2 setten oluşan çift taraflı buton yapısıyla öne çıkan Revolver, hem sağ hem de sol elini kullanabilen kullanıcılara özel olarak tasarlanmış. Özel üretilmiş Omron anahtarları ise Revolver’ın eşsiz tuş basma hassasiyetinin kaynağı. Bu etkili özellik sayesinde hassas adımların kahramanlık getirdiği oyunlarda başarısız olmak imkânsız gibi. Çift elle kullanılabilirliğe eklenen hassas kontrol özelliği de yüksek performansın en büyük etkenleri arasında. PMW 3325 optik sensör ile hızlı olmak ve doğru hamlelerde bulunmak artık çok kolay.

Şık tasarım ile tamamlanan resim

Revolver’ın bütünsel olarak sunduğu eşsiz deneyimi anlamak için tasarım özelliklerinden de bahsetmek şart. Mavi ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu mouse tasarımının RGB ışıklandırması göz alıcı. 11 RGB aydınlatma moduyla öne çıkan Revolver ile istediğiniz rengi ayarlayıp oyun dünyasına hızlıca dalabilirsiniz.

Tasarıma kendi ruhunu kat

SADES Revolver modelinin tüm butonları programlanabiliyor. 6 farklı DPI ayarı ile istenen en doğru DPI değerini hızlıca seçmek mümkün. Türkçe dil seçeneğine sahip SADES Revolver yazılımı ise internet sitesinden kolaylıkla indirilebilir. Bu yazılım ile oyun profilleri arasında tek tuş ile geçiş sağlanabiliyor.

Hızlı, çok daha hızlı!

Revolver’ın sağ ve sol kısımlarında 2’şer tane olmak üzere toplamda 8 adet butonu var. Bunun yanı sıra 9 makro butonla hızınızı göklere çıkarabilirsiniz. Her yere istediğiniz işlevi atayabileceğiniz bu butonlarla hızın birincilik getirdiği oyunlarda “Artık ben de varım!” demeye hazır olun.

Daha daha neler var?

Revolver’ın gücünü pekiştiren bazı önemli teknik özellikleri de belirtmekte fayda var:
• Giriş Fişi: Altın Kaplama USB Fişi
• Dahili Bellek: 32k dahili bellek
• Maksimum Hızlanma: 20 G
• Maksimum Hız: 100 in / s
• Rapor Hızı: 125/250/500/1000 Hz (Varsayılan Değer: 500 Hz)
• Sensör Adı: PMW 3325
• Sensör Tipi: Optik
• TÜFE: 200-10.000
• Footpad Ömrü: 500 km

SADES’in tüm dünyada severek kullanılan oyuncu aksesuarları bir bir Türkiye oyun dünyasındaki yerini almaya başladı. Yenilik ve kalitenin özenle harmanlandığı ürünlerin tümüne göz atmak ve teknik detayları incelemek için geçtiğimiz aylarda açılan SADES Türkiye web sitesi incelenebilir.

SADES Hakkında

2002’de oyuncu kulakları üreterek oyun dünyasına etkili bir giriş yapan SADES, 16 yıldır giderek güçlenen AR-GE ve üretim tecrübesiyle farklı oyuncu ekipmanları üretiyor. Amiral gemisi oyuncu kulaklıklarının yanı sıra oyuncu koltukları, mouse ve klavyeleri üreterek oyunculara zengin bir ürün gamı sunan SADES, profesyonel e-spor takımlarının sponsorluğunu da yapıyor. SADES, mükemmel tasarım, kullanım kolaylığı ve yüksek kalite kriterlerini esas alarak ürettiği aksesuarlarla oyuncuları yüksek performansla buluşturmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here