Samsung Büyük TV Günleri kampanyası başladı

Şu sıralar büyük ekranlı bir televizyon almak istiyorsanız Samsung’un kampanyasını kaçırmayın. Samsung Büyük TV Günleri başladı.

Samsung Electronics, 23 Ekim tarihine kadar Samsung satış noktalarına gelen ziyaretçilerin büyük ekran UHD TV’lere küçük ekran fiyatlarıyla sahip olacaklarını duyurdu. Samsung Büyük TV Günleri’ne özel olarak tüketicilere sunulan fırsatlar ile Samsung UHD TV’ler uygun koşullarda ev ve işyerlerindeki yerini alıyor.

Samsung’un 2014 yılından bu yana gelen tüm modellerinde Digital Europe UHD sertifikası bulunan Samsung UHD TV’ler, sahip olduğu RGB panel ile gerçek 4K yayın deneyimini yaşamak isteyenler için en iyi görüntü kalitesini sunuyor. Auto Depth Enhancer ile ekranın farklı alanlarında uyguladığı farklı kontrast oranları ile en derin görüntüyü veriyor.

samsung-buyuk-tv-gunleri-cihaztv

Full HD TV’lere göre 4 kat daha fazla detay sunan Samsung UHD TV, gerçeğe yakın renk ve HDR Premium ile gelen parlaklıkla öne çıkıyor.

Daha fazla bilgi için bu adresi kullanabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here