Samsung Galaxy A90 Önemli Bir A80 Özelliğinden Eksik Kalacak

Samsung’un merakla beklenen Galaxy A90 modeli, Galaxy A80’in en çok dikkat çeken özelliğinden mahrum şekilde piyasaya çıkacak.

Son dönemde akıllı telefonların kamera tasarımlarında ciddi değişiklikler görüyoruz. Özellikle ekran-gövde oranını yükseltmek adına gidilen pop-up kamera teknolojisi birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. @OnLeaks tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy A90 sıradışı kamera tasarımlarından hoşlananlar için üzücü bir telefon olacak. Galaxy A80 ile karşımıza çıkan ve geniş bir kitlenin ilgisini çeken dönebilen pop-up kamera tasarımı Galaxy A90’da bulunmayacak.

İlginizi çekebilir: 5G Teknolojisi ile PUBG Mobile Kaç Saniyede İndirilir?

Galaxy A80’in kaydırılarak açılabilen sıradışı ana kamerası ön tarafa dönebilen yapısıyla ana kamera kalitesiyle selfie çekmeyi mümkün hale getiriyordu. Bu tasarım her ne kadar çeşitli sorunlara gebe olsa da yenilikçi tasarımlardan hoşlanan kullanıcıların büyük beğenisini kazanmayı başarmıştı. Görünen o ki Samsung Galaxy A90 modelinde biraz daha klasik bir tasarım stili tercih edecek. Bakalım A90 tanıtıldığında karşımıza nasıl bir akıllı telefon çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here