Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri Geekbench ile göründü

Samsung Galaxy C7 Pro özellikleri Geekbench ile göründü

Samsung Galaxy C7 Pro, popüler benchmark uygulaması Geekbench ile gün ışığına çıktı. Cihazın bazı teknik özellikleri haberimizde.

Türkiye’de distribütörler tarafından satılmıyor olsalar da, Samsung C serisi akıllı telefonların ithalatçılar aracılığıyla geniş bir kitleye ulaştırıldığını biliyoruz. Yakında yeni modelleriyle karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy C serisi akıllı telefonlardan Galaxy C7 Pro, bugün Geekbench adlı uygulamada görüntülendi. İçerisinde Qualcomm Snapdragon 625 yongaseti bulunduğu anlaşılan akıllı telefon, 4 GB RAM, 2,21 GHz 8 çekirdekli işlemci ve Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle geliyor.

galaxy-c7-pro-geekbench-benchmark

Geekbench‘te tek çekirdek testinde 1000, çoklu çekirdek testinde 5679 puan aldığı görülen Samsung Galaxy C7 Pro, fiyat/performans konusunda iddialı bir cihaz olacağını şimdiden belli ediyor. Bu akıllı telefonda ayrıca NFC, parmak izi okuyucu, metal kasa ve iddialı bir ön kamera olacağı söylentiler arasında. Bakalım Samsung’un yeni C serisi akıllı telefonlarını Türkiye’de görebilecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here