Samsung Galaxy J serisi tarih oldu, artık A serisi var

Samsung firması Galaxy J serisini resmi duyurusuyla sonlandırdı. Artık giriş seviyesi ve orta seviye A serisi çatısı altında birleşiyor.

Samsung‘un model isimlerinde ve kod adlarında yaşattığı sıkıntıları bilmeyen yoktur. Artık piyasada harf ve sayı bırakmama yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Güney Koreli teknoloji devi neyse ki bu gidişata bir dur diyor. Bundan böyle Samsung’un Galaxy J serisi karşımıza çıkmayacak. Önceki yıllardakinden farklı olarak Galaxy J serisi ve A serisi birbirinden farklı ürünlere sahip olmayacak. Samsung’un tüm giriş ve orta seviye telefonları A serisi çatısı altında toplanacak.

Samsung Galaxy A50 ve A30

Bu önemli duyuru için bir de video paylaşan Samsung, firmanın Malezya ofisi tarafından hazırlandı. Galaxy A30 ve Galaxy A50 ile Asya pazarında beğeni toplayan firma, görünen o ki A serisini daha da genişletecek. Yakın zamanda ülkemizde de Galaxy A10 ve Galaxy A20 modellerinin haberlerini duymaya başlarsak şaşırmayalım. J serisi, Samsung’un Türkiye’de en çok satan akıllı telefonlarını bünyesinde barındırıyordu.

Konu hakkındaki videoyu sayfanın üst kısmında bulunan videodan izlemeyi unutmayın. Herkese iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here