Seçili Acer Notebook bilgisayarlar, NVIDIA GeForce GTX 16 Serisi ekran kartıyla geliyor

Acer Nitro

Bu ayın başlarında next@acer basın etkinliğinde duyurusu yapılan Predator Helios 300, Nitro 7, Nitro 5 ve Aspire 7 modeli Acer notebook bilgisayarlar, en yeni GeForce GTX 1660Ti ve 1650 ekran kartları ile birlikte geliyor

Basın Bülteni – Seçili Acer Notebook bilgisayarlar, NVIDIA GeForce GTX 16 Serisi ekran kartıyla geliyor

Predator Helios 300: Çıtayı Yükseltiyor

Predator Helios 300 modeline, son çıkan GeForce GTX 1660 Ti içeren, üst konfigürasyon Max-Q Tasarımlı GeForce RTX™ 2070 ekran kartı seçeneği eklendi. Oyuncular, en son NVIDIA GeForce ekran kartları, 32GB’ye kadar DDR4 2666MHz bellek ve RAID 0 olarak iki adet PCIe NVMe SSD, artı bir sabit disk ile birlikte en yeni 9. nesil Gen Intel Core i7-9750H işlemcilerden oluşan kombinasyon ile ilgili büyük heyecan duyacak. Bunlar, en iyi oyuncuların günümüzün en üst düzey oyunlarını oynamak için en çok istediği ürünler.

Nitro 7 ve Nitro 5: Oyuncuları Çarpışmanın içine Sokuyor

Yeni Nitro 7 serisi ve yenilenen Nitro 5 serisinde yeni GeForce GTX 1660 Ti ekran kartı içeren seçeneklerle geliyor. Üstün oyun performansı için en son çıkan GeForce GTX ekran kartlarıyla birlikte yeni 9. nesil Intel Core i7-9750H’ye kadar yükseltilen işlemciler kullanılıyor.

Acer’ın yeni Nitro 7 modeli, hem tasarım hem de performansta en iyiyi arayan oyun severlere hitap ediyor. Pürüzsüz metalden yeni kasası, sadece 19,9 mm (0,78 inç) kalınlığında. Yüksek çözünürlüklü 15,6 inç ekranı, savaşın eşiğindeyken kritik öneme sahip olan kesintisiz oyun deneyimi için 3 ms tepki süreli 144Hz1 yenileme hızı ile canlı renkler üretiyor.

Acer’ın güncellenmiş Nitro 5 notebook bilgisayarı, kullanıcılara ince çerçeveli 17,3 inç veya etkileyici yüzde 80 ekran-gövde oranına sahip 15,6 inç ekranlarda Full HD IPS[3]görüntüyle olağanüstü detaylar sunuyor.

Acer Aspire 7: Şimşek Hızında

Yeni Acer Aspire 7, en son GeForce GTX 1650 ekran kartlarıyla birlikte geliyor. En son çıkan 9. Nesil Intel® Core i7-9750H işlemcilerle çalışan ve 16GB DDR4 bellekle donatılmış olan Aspire 7, işlem yoğun uygulamalarda çoklu görevleri kolaylıkla ve güçlü bir şekilde yerine getirebiliyor. Profesyonel tüketiciler, tasarımcılar ve içerik üreticiler gibi her yere götürebilecekleri daha yüksek performanslı bir notebook bilgisayar isteyenler için tasarlanan Aspire 7, metal üst kapağı ve klavye gövdesi ile sadece güzel tasarımlı bir bilgisayar değil, aynı zamanda inanılmaz görseli, güçlü işlemcisi ve üstün sesi ile tam bir performans ürünü.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresi üzerinden veya Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here