Segway miniPRO Türkiye’de satışta

2001 yılında Ginger modeliyle aklımıza kazınan Segway’in yeni modeli miniPRO dünyayla aynı anda Türkiye’de satışa sunuldu.

Ninebot Limited (Ninebot) iştiraki ve iki tekerlekli kişisel taşıyıcı araçların mucidi Segway Inc. (Segway), Ninebot by Segway miniPRO’yu Türkiye yetkili distribütörü Roboto Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. (Roboto) aracılığı ile Türkiye’de satışa sundu.

miniPRO, keyifli ve hızlı bir yaşam biçimi için farklı bir ulaşım tecrübesi sunuyor. Kompakt yapısıyla kurumsal işletmelerin güvenlik ve operasyon süreçlerini daha verimli bir hale getiriyor. Roboto Direktörü Mert Çağatay Anıl’a göre; ’’En ileri denge teknolojisi ile donatılmış miniPRO tüm güvenlik sertifikalarına sahip, Segway adıyla özdeşleşmiş ürün kalitesi ve sürücü güvenliğinin yeni bir örneği ‘’miniPRO, pazarda bulunan diğer iki tekerlekli cihazlara kıyasla daha eğlenceli ve güvenli sürüş tecrübesi sunarak, şehir içi kısa mesafeli seyahatlerde araba ve motosiklete güçlü ve çevreci bir alternatif oluşturuyor.” Patentli ileri denge teknolojisi sayesinde miniPRO içinde bulunan bilgisayar sistemi, sensörlerini ve işlemcilerini kullanarak sürücü hareketlerini saniyede 200 kez izleyerek iki tekerlek üzerinde içgüdülerinizle seyahat etmenizi sağlıyor.

segway-minipro-1

Bacaklarınızın arasından diz mesafesine uzanan manevra çubuğu ile sağa ve sola yönlendirilen miniPRO elleriniz serbest bir şekilde cihazı kullanmanıza olanak sağlıyor. Akıllı güvenlik kontrol mekanizmasıyla sürüş alışkanlıklarını öğrenerek sürücüye uyum sağlıyor. 10.5 inç şişme lastikler ile donatılmış miniPRO hem iç hem de dış mekanlarda şehrin engebelerini hiçe sayarak pürüzsüz bir sürüş deneyimi sağlarken, Akıllı Telefon Uygulaması ile sürücüsüz olarak uzaktan kontrol edilebiliyor. Sürücüler aynı zamanda akıllı telefonlarından anlık hız ve kalan menzillerini kontrol edebilirken, miniPRO üzerinde bulunan ön far ve arka ışıklandırmaları kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyor.

segway-minipro-2

Tek bir şarj ile 30 km menzil sunan miniPRO, 18 km/saat azami sürati ile herkesi her yere en kısa sürede götürmeyi amaçlıyor. En iyisini isteyen tüketiciler dikkate alınarak güçlü, yüksek performanslı lityum iyon pil ile donatılan cihaz her yerde kısa sürede şarj edilebiliyor. Hava araçlarında kullanılana benzer magnezyum alaşım gövdesi ile çok sağlam, kompakt ve hafif olduğu için kolayca taşınabiliyor. Ninebot by Segway miniPRO, KDV dahil 4,500 TL satış fiyatıyla hem yetkili distribütörden direkt hem de seçkin mağazalarda 2 yıl distribütör garantili olarak satılıyor. Satış kanalları hakkında detaylı bilgi için www.segwayminipro.net sitesi ziyaret edilebilir.

Ninebot Limited & Segway Inc. Hakkında

Ninebot ve Segway firmaları Nisan 2015’de, elektrikli sürüş, mobil internet ve insan-bilgisayar iletişimini otomotiv, robotik ve kişişel ulaşım sektörlerinde daha yaygın kılmak için güç birliği yapma kararı alarak birleşmişledir. Hedef mobil robotik çözümlerde dünya lideri olmaktır.

Roboto Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

2006 yılından beri Segway Türkiye yetkili distribütörü olan Roboto, elektrikli kişisel taşıyıcıların Türkiye’de yayılmasına öncülük etmiştir. Yaygın müşteri portföyünü genişletmek için bugün Roboto hem satış faaliyetlerini hem de satış sonrası hizmetlerini üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sürdürmektedir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.