Skagen Hagen Connected akıllı saat Türkiye’de satışa çıkıyor

Skagen

Skagen Hagen Connected, teknoloji ve moda dünyasını bir araya getirdiği sade ve minimal akıllı saat modeliyle satışa çıkıyor.

Marka DNA’sının özünden ilham alan Skagen akıllı saat modeli, yalın çizgileriyle stil sahibi olduğu kadar ince kayış ve kadranı sayesinde teknolojiye fonksiyonel bir yaklaşım kazandırıyor.

Akıllı saatlerin baş sırayı çeken trendler arasında yerini aldığı 2017 yılında, Skagen saatleri ‘Hagen Connected’ modelini satışa sunuyor. Skagen severler, akıllı saat modelinde markanın klasik ve sade stilinden vazgeçmediğini fark ederken bu inovatif saat modeli, yeni tasarımı ve çok yönlülüğü ile gardrobunuza yeni bir soluk getiriyor.

skagen

İlkbahar sezonunda kış gardrobu tonlarından kurtularak canlanan doğanın açık tonlarından ilham alan Skagen, taze çimlerden ve güneşli gökyüzünden esinlenerek koleksiyonuna enerji kazandırıyor.

Skagen akıllı saat modeli,  Mart 2017 itibariyle Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr’ adresinde 1.248 TL fiyatıyla satışta olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here