Snapdragon 835 benchmark’ı ortaya çıktı!

Snapdragon 835 işlemcisi ilk kez GeekBench’te ortaya çıktı. Peki işlemcinin benchmark sonucu tatmin edici mi?

Snapdragon 835, 2017 yılı itibarıyla birçok üst düzey akıllı telefona güç verecek Qualcomm‘un en yeni işlemcisi. Geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtılan ancak tüm detayları ileriki döneme saklanan bu işlemciyle ilgili yepyeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Snapdragon 835 işlemcisinin yer aldığı test telefonu Essential FIH-PM1 cihazının GeekBench skoru ortaya çıktı. Sekiz çekirdekli 1.9 GHz saat hızında çalıştığı görülen işlemcinin yanı sıra telefonda 4 GB RAM ve Android 7.0 Nougat işletim sistemi bulunuyor.

Snapdragon 835

Benchmark’ta tek çekirdek performansında 1844, çoklu çekirdek performansında ise 5426 skoru alan telefon, aslında bugünün Snapdragon 821 işlemcisine kıyasla çok da büyük bir fark sunmamış gibi görünüyor. Ancak tabii ki bu testin şimdilik işlemcinin tam potansiyelini yansıtmamış olabileceği ve önümüzdeki günlerde daha tutarlı testlerin olabileceğini de belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here