Sony’nin Bu Televizyonu 70.000 Dolar Fiyatla Piyasaya Çıkacak

Sony'nin Bu Televizyonu 70.000 Dolar Fiyatla Piyasaya Çıkacak

Sony bir televizyon üretti ki, bunu satın almak isteyenin servet ödemesi gerekecek. Japon teknoloji devinin 70.000 dolarlık televizyonuna göz atalım.

Sony firması son dönemde akıllı telefon pazarında epey kötü günler geçiriyor. Ancak bu tabii ki firmanın işlerini durdurduğu ya da battığı anlamına gelmiyor. Çok geniş bir üretim portföyü olan Sony, 2019 model televizyonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yeni TV’ler arasında Master Series Z9G serisine üye bir model var ki, bu ürünü satın almak için çok zengin olmak gerekecek. 98 inç (2,48 metre) diyagonal boyuta sahip olan bu OLED televizyon 8K çözünürlüğe sahip olacak ve tam 70.000 dolar (407.000 TL) fiyat etiketine sahip olacak.

Sony'nin Bu Televizyonu 70.000 Dolar Fiyatla Piyasaya Çıkacak

Peki bu televizyonu özel kılan ne? Sorunun cevabı bir üst paragrafın son cümlesinde saklı. Bu televizyon hem OLED paneliyle çok yüksek renk kalitesi sunuyor, hem 8K çözünürlüğüyle inanılmaz netlikte görüntüler yansıtıyor, hem de dahili özellikleri ve özel görüntü işlemcisiyle bambaşka bir TV deneyimi vadediyor.

Sony’nin Master Series Z9G TV’lerinin en üst modelinde Picture Processor X1 Ultimate adlı görüntü işlemci, Netflix Calibrated Mode ve IMAX Enhanced gibi özel nitelikler bulunuyor. Bu televizyon gerek Blu-Ray oynatırken gerekse dijital yayınları izlerken en üst seviye görüntü kalitesini vadediyor. Ne dersiniz, gerçekten iyi bir görüntü kalitesi için 70.000 dolar verilir mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here